Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Nie No More Heroes 3 i nie spin-off. Travis Strikes Again to coś jeszcze innego

Strona głównaNie No More Heroes 3 i nie spin-off. Travis Strikes Again to coś jeszcze innego
07.09.2017 10:06
Nie No More Heroes 3 i nie spin-off. Travis Strikes Again to coś jeszcze innegoNie No More Heroes 3 i nie spin-off. Travis Strikes Again to coś jeszcze innego
Maciej Kowalik
Maciej Kowalik
bDzJaPme

Pachnie multiplayerem.

bDzJaPlx

To słowa tłumacza Sudy51 z rozmowy z Destructoidem. Nie są wielkim zaskoczeniem w kontekście tego, co dało się wydedukować z pierwszej zapowiedzi gry. Gadka o rywalizacji Travisa i Badmana na przestrzeni sześciu "gier w grze", stworzonych w we współpracy z niezależnymi twórcami pozwalała przypuszczać, że będzie to nieco "inna" produkcja.

Choć niekoniecznie aż tak inna. Machania kataną nie zabraknie. Suda znowu ma zamiar wykorzystać możliwości oferowane przez kontrolery ruchowe konsoli Nintendo, tak jak zrobił to przy okazji Wii. W rozmowie z Eurogamerem tłumaczy:

bDzJaPlz

A przy joy-conach warto się zatrzymać. W każdym wywiadzie, jaki czytałem Suda wspomina, że zależało mu, by gra była w pełni grywalna na jednym takim kontrolerze. Czemu? Tu warto rzucić okiem na rozmowę z Polygonem.

No, to ja sobie te wnioski wyciągnę i jestem przekonany, że po raz pierwszy w serii pojawi się tryb dla dwóch graczy. Nie wykluczam jakiegoś rodzaju kooperacji, ale jednak Travis i Badman będą ze sobą rywalizować. Tylko jeden z nich może pokonać klątwę mitycznej konsoli Death Drive Mk-II i tym samym wygrać jedno życzenie do spełnienia.

Maciej Kowalik

bDzJaPmv