Nie masz czasu na grę w Bad Company 2? Kup lepsze bronie od razu

Nie masz czasu na grę w Bad Company 2? Kup lepsze bronie od razu

Nie masz czasu na grę w Bad Company 2? Kup lepsze bronie od razu
marcindmjqtx
11.06.2010 11:30, aktualizacja: 06.01.2016 17:08

Przy okazji ogłoszenia daty premiery dodatku z trybem Onslaught do Battlefield: Bad Company 2, DICE ogłosiło, że zacznie oferować ułatwienia dla graczy, którzy zechcą za nie zapłacić. I to niemało.

Tryb Onslaught, dokładniej opisany przez nas tutaj, pojawi się na Xbox Live* 22 czerwca i kosztował będzie 800 MSP. Na europejski PSN PS3 trafi dzień później, w cenie 8,99 euro. Nie ma na razie mowy o wersji na pc.

Przy okazji w internetowym sklepiku gry gracze będą mogli zakupić tzw. "Kit shortcuts" - za 560 MSP/5,99 euro odblokowane zostaną bronie i przedmioty w wybranej przez siebie klasie. Za 1600 MSP/17,99 euro można odblokować wszystkie klasy plus pojazdy gratis. Postać nadal będzie awansowała na kolejne poziomy i odblokowywała bronie przynależne stopniom.

Ciekawe, ile osób się na to zdecyduje. Sporą częścią radochy w Bad Company 2 jest właśnie odblokowywanie kolejnych broni i świadomość, że zdobyło się je za coś. To znaczy za nieistotne w ogólnym rozrachunku strzelanie do awatarów ludzi z całego świata.

Czy zakłóci to równowagę gry? Wiadomo, że bronie różnią się statystykami, ale koniec końców liczą się i tak zdolności gracza. Których trzeba się nauczyć. Pozostaje mieć nadzieję, że za zarobione w ten sposób pieniądze Electronic Arts sfinansuje produkcje zupełnie nowych map.

Pójść na skróty będzie można od 16 czerwca.

Tomasz Kutera, Konrad Hildebrand

*Usługa Xbox LIVE nie jest oficjalnie dostępna w Polsce. Nie wiesz, co to oznacza? Dowiesz się tu.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)