Nie lubisz Epic Games Store, ale chciałbyś kupować ich gry? Gog w tym pomoże

Nie lubisz Epic Games Store, ale chciałbyś kupować ich gry? Gog w tym pomoże01.10.2020 13:36
Nie lubisz Epic Games Store, ale chciałbyś kupować ich gry? Gog w tym pomoże

GOG wyczuł anty Epicowe nastroje. W nowej wersji Gog Galaxy, która właśnie jest testowana, pojawi się opcja kupowania gier z Epic Games Store.

Głównym założeniem Gog Galaxy jest stworzenie biblioteki, w której znajdziemy wszystkie swoje posiadane gry. W jednym miejscu mogą być produkcje kupione wcześniej na Steam czy Origin - wystarczyło powiązać konta.

Teraz jednak Gog Galaxy chce bardziej podkreślić swój status pośrednika. Obecnie trwają testy nowego sklepu w aplikacji, na które została zaproszona pierwsza grupa.

Najważniejszą funkcją sklepu ma być możliwość kupowania gier nie tylko z oferty gog.com, ale też tych dostępnych na platformie Epic Games Store.

Nie wiadomo, czy Gog Galaxy pozwoli też kupować gry ze Steama czy Origin. W informacji prasowej wspomina się po prostu o "innych platformach" i że "wewnętrzna beta pozwoli zaproszonym na kupowanie wyselekcjonowanych gier, które do tej pory były dostępne na wyłączność Epic Games Store".

W miarę trwania wewnętrznych testów beta będziemy zapraszać kolejne osoby, poszerzając sklepowy katalog i wprowadzając nowe funkcje - zapowiada Gog. Jeśli ktoś chce wziąć udział w testach, musi zgłosić akces na gogalaxy.com.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)