Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Nie kupuj zbyt wielu gier na Epic Store, bo zbanują ci konto

Strona głównaNie kupuj zbyt wielu gier na Epic Store, bo zbanują ci konto
22.05.2019 14:30
Nie kupuj zbyt wielu gier na Epic Store, bo zbanują ci konto
Tatiana Kowalczyk
Tatiana Kowalczyk
bDJZKJpi

Trochę dziwna polityka, ale okej. Ciąg dalszy problemów z Epic Mega Sale.

bDJZKJoB

O problemach związanych z Epic Mega Sale pisałam w zeszłym tygodniu, ale jak widać to był dopiero początek. Znikające gry czy wahające się ceny, na które zwracaliście też uwagę w komentarzach pod newsem, to nie jedyne zmartwienie osób chcących skorzystać z „wyprzedaży” Epica. Okazuje się, że jeśli kupimy więcej niż kilka gier, nasze konto zostanie... zbanowane. Tak! Zbanowane. I trzeba będzie się kontaktować z obsługą klienta w celu wyjaśnienia sprawy.

Sprawa wyszła na jaw, gdy streamer Twitcha, Patrick Boivin, podzielił się swoim doświadczeniem z wyprzedażą Epica na Twitterze. Po zakupieniu zawrotnej liczby gier w postaci... pięciu tytułów, jego konto zostało zablokowane za podejrzenie oszustwa.

Sytuację skomentował specjalista PR Epica, Nick Chester:

bDJZKJoD

Sklep Epica nie oferuje jeszcze koszyka, dlatego każdego zakupu trzeba dokonywać oddzielnie. Nie wiadomo, czy to właśnie piątka jest tutaj magiczną granicą, czy też sprawa mogłaby się wydarzyć również przy mniejszej ilości pozycji. W każdym razie efekt jest co najmniej dziwny. Ktoś kupił od nas więcej niż kilka gier? Zaraz, zaraz, to musi być jakiś przekręt!

Wybaczcie mi złoślliwość, ale po prostu ręce opadają.

Tatiana Kowalczyk

bDJZKJpz