Nie dla nas: film, komiks i Boska Edycja Dante`s Inferno

Nie dla nas: film, komiks i Boska Edycja Dante`s Inferno
10.12.2009 15:53
Nie dla nas: film, komiks i Boska Edycja Dante`s Inferno
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Jak udało nam się dowiedzieć, niestety nie dostaniemy aż trzech rzeczy związanych z Dante's Inferno. Jakich? Filmu, komiksu i specjalnej edycji przygotowanej wyłącznie na PS3.

Na początek o komiksie. Samą zapowiedź podawaliśmy tutaj, natomiast poniżej możecie obejrzeć pierwszą stronę. Jak się podoba? Tak jak już pisaliśmy wyżej, raczej nie ma co liczyć na to, by pojawił się on w oficjalnej dystrybucji w Polsce. To samo zresztą tyczy się naszej wersji językowej.

Z filmem sprawa ma się podobnie. Jego zwiastun mogliście obejrzeć tutaj. Jego premiera została zapowiedziana na 8 lutego.

W sumie najsmutniejsze jest, że Dante's Inferno Divine Edition nie pojawi się też oficjalnie w Polsce. Ten specjalnie przygotowany dla PS3 zestaw poza specjalną wersją gry z dodanymi komentarzami twórców, zawierał również album z pracami Wayne Barlowe, ścieżkę dźwiękową z gry i pełną wersję książkowego Piekła Dantego.

Fani zawsze jednak będą mogli sprowadzić sobie sami te produkty.

PS przypominamy też, że dzisiaj na amerykańskim PSN powinno pojawić się demo tej produkcji. Dajcie znać, jak Wam się spodobało.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)