Zmien skórke
Logo Polygamii

Nie, CD Projekt nie zaprasza cię do beta testów Cyberpunka 2077

Cyberpunk 2077
Ani ciebie. I ciebie też nie.

Niektórzy gracze, wyczekujący na Cyberpunka 2077, otrzymali ostatnio e-maile, według których mieliby być zaproszeni do beta testów gry. Niestety, nie są one autentyczne i nie pochodzą od CD Projektu.

Jeżeli w ostatnim czasie otrzymaliście e-maila, który rzekomo przyznawał wam dostęp do bety Cyberpunka 2077, nie pochodzi on od nas. Niestety, w ostatnich tygodniach tych wiadomości jest więcej. Jeżeli skontaktujemy się z wami przez e-mail, zawsze będzie on pochodził z adresu @cdprojektred com.

Można napisać w oficjalnym oświadczeniu CD Projektu Red na Twitterze. Dodatkowo firma podkreśla, że nie tylko nie organizuje beta testów w najbliższym czasie, ale też w ogóle nie planuje ich przeprowadzać. Tego typu maile nie tylko nie są więc prawdziwe teraz, ale nie będą też prawdziwe nigdy.

Prawdopodobnie mamy tu więc do czynienia z jakąś próbą phishingu czy innego rodzaju wyłudzenia danych. Może nawet pieniędzy. Najlepiej  takich maili w ogóle nie otwierać, bo jeszcze was podkusi, żeby w coś tam klikać.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
LysyKorek
Użytkownik

Kocham ten tytuł! xD

Popularne wpisy

Popularne Gry