Nie będzie więcej odsłon Uncharted na PlayStation 3? [PLOTKA]

Nie będzie więcej odsłon Uncharted na PlayStation 3? [PLOTKA]02.01.2012 19:19
Nie będzie więcej odsłon Uncharted na PlayStation 3? [PLOTKA]
marcindmjqtx

Serwis International Business Times rzekomo dowiedział się, że Uncharted 4 pojawi się dopiero na konsoli PlayStation 4. Oczywiście nie wiemy nic ani o jednym, ani o drugim, ale trójka miałaby być ostatnią odsłoną przygód Drake'a na PS3.

Jest to oczywiście jedynie plotka, czy jak wolicie, spekulacja. Swego czasu jeden z szefów Naughty Dog, Christophe Balestra powiedział, że podczas przesiadki z PS2 na PS3, firma popełniła kilka błędów i oczywiście nie zamierza ich powtórzyć. A to z kolei oznaczałoby, że Uncharted 4 nie byłby na liście tytułów startowych nowej konsoli.

Zarówno temat Uncharted 4 jak i PlayStation 4 to pieśń przyszłości i o żadnych konkretach nie może być w tej chwili mowy. O tym jednak, czy kolejna stacjonarna odsłona przygodowej serii pojawi się na PS3 zadecyduje zapewne to, jak długo Sony zamierza trzymać PS3 na rynku jako swoją główną zabawkę do gier. Ciężko mi uwierzyć, że Naughty Dog, mając w perspektywie kilka kolejnych lat tej generacji, będzie cierpliwie czekać, aż japoński gigant zechce wypuścić nowy sprzęt. W końcu gra, której nie ma, nie zarabia pieniędzy, a o to w tym sporcie chodzi.

Paweł Winiarski

327076387997833258
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)