Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Nickelodeon Kart Racers - czy Michelangelo może jednocześnie jeść pizzę i prowadzić?

Strona głównaNickelodeon Kart Racers - czy Michelangelo może jednocześnie jeść pizzę i prowadzić?
26.07.2018 14:34
Nickelodeon Kart Racers - czy Michelangelo może jednocześnie jeść pizzę i prowadzić?
Joanna Pamięta - Borkowska
Joanna Pamięta - Borkowska
bDJqAiqe

Szykuje się wariacka wyścigówka z postaciami z Nickelodeona.

bDJqAipx

Jeśli nie przemawiają do was wyścigi z Mario, to co powiecie na postacie ze Spongebob Squarepants, Wojownicze Żółwie Ninja, Hey Arnold! czy Rugrats, czyli znane z kanału Nickelodeon? I to tylko na początek, bo z czasem wachlarz dostępnych postaci będzie uzupełniany o kolejne postacie znane z filmów.

325513387339691996

Solutions 2 Go oraz GameMill Entertainment zapowiedzieli właśnie Nickelodeon Kart Racers - wieloosobową grę wyścigową. Premiera nastąpi 23 października tego roku, a tytuł wyjdzie na PS4, Xbox One oraz na Switcha (zakładam że ta ostatnia platforma powinna wystarczyć, by gra dobrze się sprzedała).

325513387339823068

Pościgamy się w lokalnym trybie dla wielu graczy (w grupie do czterech graczy) oraz na arenie, a do dyspozycji dostaniemy 24 trasy. Oczywiście, da się zadbać o to, by zarówno maszyna jak i kierowca wyglądali jak najdziwniej. Możliwa też będzie gra zespołowa, w której gracze z jednej drużyny zewrą szyki, by wykonać niszczycielskie kombo.

325513387339954140

Mark Meadows z GameMill Entertainment, tak opisał grę:

bDJqAipz

Cieszy nas, że wspólnie z Nickelodeonem możemy zgromadzić wszystkie te wspaniałe postacie w jednej zabawnej grze, która ma na celu dać przyjemność graczom w każdym wieku. Nickelodeon stworzył bohaterów i historie kochane na całym świecie, zaś my specjalizujemy się w przekształcaniu tych opowieści w grywalną rozrywkę, która zadowoli zarówno wymagających jak i weekendowych graczy.

A ja kupię dopiero jak pojawi się opcja zagrania Aangiem albo Korrą.

bDJqAiqv