Nexuiz - Cryengine 3 za 10 dolarów

Strona głównaNexuiz - Cryengine 3 za 10 dolarów
13.12.2011 10:32
Nexuiz - Cryengine 3 za 10 dolarów
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bEhKCGFy

THQ pochyliło się nad strzelaniną, która już w zeszłym roku pukała do drzwi cyfrowej dystrybucji, ale nikt nie chciał jej otworzyć.

bEhKCGER

Dzięki znalezieniu silnego wydawcy, Nexuiz trafi jednak do Xbox Live Arcade, PlayStation Network i Steama na początku przyszłego roku.

Zakładam, że nie graliście w oryginał i rozgrywkę łatwiej będzie po prostu po raz kolejny przyrównać do tej z Quake 3: Arena. To ten typ strzelaniny, w którym zawodnicy ganiają się po niespecjalnie wielkich planszach, każda broń strzela innym kolorem, a momenty odpoczynku od akcji zdarzają się tylko po śmierci.

Ciekawym smaczkiem będą mutatory. Gracze mogą uruchamiać je w dowolnym momencie i w mgnieniu oka zmienić prawa fizyki rządzące na planszy. Co ciekawe, ma ich być aż 100 rodzajów, więc nie skończy się na osłabieniu grawitacji czy zmianie kierunku jej działania - może być zabawnie.

bEhKCGET

Na pewno będzie ładnie albo i bardzo ładnie, bo Nexuiz napędzany jest CryEngine 3. Intuicja podpowiada mi, że będzie to gra warta tych 10 dolarów czy 800 MSP.

[via THQ]

Maciej Kowalik

326861821280081962
bEhKCGFP