New World znowu z przesuniętą datą premiery. To już czwarty raz

New World znowu z przesuniętą datą premiery. To już czwarty raz

New World od Amazon Games
New World od Amazon Games
Karolina Kowasz
05.08.2021 15:52

Amazon Games po raz czwarty zdecydowało się na przesunięcie premiery MMO New World. Dotychczas tytuł był bestsellerem na Steamie, jednak tego ruch ze strony studia może zmienić podejście graczy do tytułu.

W swoim poście na Twitterze twórcy przekazali, że tego rodzaju decyzja nie była dla nich łatwa. Zdają sobie sprawę z oczekiwań graczy, jednak wiele kwestii, na które ci ostatni zwrócili uwagę, wymaga poprawek.

Z maja na wrzesień

Pierwotnie tytuł miał ukazać się w maju zeszłego roku. Deweloperzy z Amazon Games zadecydowali jednak o przesunięciu terminu na sierpień 2020 roku, a następnie na wiosnę bieżącego roku. Ostatnią planowaną datą był koniec sierpnia, jednak, jak widać, i ten termin okazuje się być niemożliwy do zrealizowania przez twórców.

Nowa data premiery zakłada, że New World ukaże się 28 września bieżącego roku. Można tylko domniemywać, wczytując się we wpis twórców gry, że zainteresowanie tytułem nieco ich przerosło i za wszelką cenę chcą dostarczyć swoim fanom maksymalnie dopracowany tytuł. Biorąc jednak pod uwagę jak niedopracowanie rozgrywki wpłynęło chociażby na Cyberpunka, ciężko dziwić się ich decyzji.

Pożegnanie z betą

Niezależnie od przesunięcia premiery, już teraz można stwierdzić, że gracze nie mogą się doczekać nowego MMO. Ci szczęśliwcy, którzy mieli okazję uczestniczyć w zamkniętej becie, spędzili łącznie aż 25 milionów godzin w świecie New World. Twórcy są wdzięczni każdej osobie, która w niej uczestniczyła i dziękują za włożony przez nie wkład w rozwój tytułu.

Zamknięta beta zakończyła się dwa dni temu, trzeciego sierpnia. Z reakcji na Twitterze można wywnioskować, że gracze nie są zadowoleni z kolejnego opóźnienia tytułu i nie uważają przesunięcia premiery za dobry ruch ze strony studia. Wiele osób sugeruje także uruchomienie kolejnej bety, na otarcie łez. Póki co studio nie zapowiedziało jednak, aby planowało uruchomienie takowej, jednak nie można wykluczać, że przed samą premierą deweloperzy zdecydują się na taki ruch.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)