New World z ceną i datą premiery

Strona głównaNew World z ceną i datą premiery
08.04.2020 18:45
New World z ceną i datą premiery

MMO od Amazonu coraz bliżej.

bEqEmFeJ

Czego można się spodziewać po New World - nowemu MMO i pierwszej grze z wewnętrznego studia Amazonu? Jeszcze nie wiadomo. Wiadomo za to, kiedy gra się ukaże i ile będzie kosztowała.

I tak, jak wynika z karty gry na stronie Amazonu (a jakżeby inaczej), New World będzie miało premierę 26 maja. Cenę ustalono na poziomie ok. 140 złotych.

Wersja aktualnie sprzedawana w zamówieniach przedpremierowych przeznaczona jest oczywiście dla PC. Będzie udostępniana zamawiającym jako umożliwiający ściągnięcie tytułu kod.

New World - Official Trailer | The Game Awards 2019

Poza wersją podstawową gry dostępne jest również wydanie Deluxe w cenie 180 złotych. W jego skład wejdą dodatkowe przedmioty kosmetyczne i dostępny cyfrowo zbiór szkiców koncepcyjnych. Słowem - bez rewelacji.

bEqEmFeL

Na czym więc ma polegać rewelacyjność MMO od Amazonu? Przede wszystkim ma ono stawiać znacznie bardziej od innych na tworzenie przez graczy własnych budynków, gildii i całych osad. Istotne ma być nawiązywanie współpracy z innymi graczami w celu budowania własnych wiosek i miast.

Wszystko to ma być możliwe dzięki znacznie większej odporności gry na zapotrzebowania serwerowe. Tutaj na straży płynnego działania stać ma rozbudowany system centrów serwerowych Amazonu. Dzięki nim New World ma być sieciowym survivalem, jakiego jeszcze nie widzieliśmy - choćby dzięki w pełni modyfikowalnemu otoczeniu. Amazon zapewnia chociażby, że każde widoczne w świecie gry drzewo będzie można ściąć.

Jeżeli tylko będzie można wejść na tamtą górę, to jestem kupiony.

Dominik Gąska

bEqEmFfH