New World w weekend za darmo. Przetestuj grę na platformie Steam

New World w weekend za darmo. Przetestuj grę na platformie Steam

New World
New World
Źródło zdjęć: © Steam
06.04.2022 15:10

Jeśli któryś z graczy nie miał szans zapoznać się z New World, to teraz ma doskonałą okazję, by nadrobić zaległości. Amazon Games udostępnia swój tytuł całkowicie za darmo. Chętni będą mogli przetestować grę.

Trudno jest narzekać na brak interesujących gier, które możemy zdobyć poprzez różnorakie oferty. Xbox Game Pass na pierwszą połowę kwietnia, to bardzo solidna oferta. Cyfrowy sklep Humble Bundle również nie zawodzi i przygotował ciekawą paczkę. Zaległości z grami autorstwa GSC Game World? Nie ma sprawy, serię STALKER kupimy za grosze w ciągu najbliższych dni.


I jakby tego było mało, Amazon Games proponuje nam New World. Całkowicie za darmo. Co prawda, nie dostaniemy gry za darmo na własność, ale będziemy mogli za darmo przetestować w najbliższy weekend. Na oficjalnej stronie gry pojawił się wpis, który zdradza nam szczegóły najnowszej promocji.

New World będzie dostępne całkowicie za darmo na platformie Steam. Oferta rozpoczyna się 7 kwietnia o godzinie 19:00 polskiego czasu, zaś kończy się 11 kwietnia o godzinie 19:00 czasu polskiego. Załóżmy, że tytuł nam się spodobał i - po zakończeniu darmowego weekendu - chcemy go kupić. Tu pojawiają się dobre wiadomości. Po pierwsze - nasz postęp z darmowej wersji zostanie zapisany i przeniesiony na wersję, którą potencjalnie zakupimy w przyszłości. W wersji darmowej nie będą dostępne mikropłatności.


Skoro już o finansach mowa, to od 7 kwietnia do 18 kwietnia, możliwy będzie zakup wersji standardowej i wersji Deluxe, w cenie obniżonej o 40 proc. Gracze, którzy już posiadają New World też nie będą poszkodowani - dywan ze skóry niedźwiedzia czarnego to potężny bonus do odebrania, przygotowany właśnie dla nich.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)