Netflix potwierdza. GTA: The Trilogy za darmo.

Netflix potwierdza. GTA: The Trilogy za darmo.

GTA The Trilogy Definitive Edition za darmo w Netfliksie
GTA The Trilogy Definitive Edition za darmo w Netfliksie
Źródło zdjęć: © Polygamia
oprac. KLT
30.11.2023 10:23

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition za darmo dla osób, które korzystają z platformy Netflix. Oficjalnie potwierdzono, że odświeżona wersja kultowych części GTA będzie dostępna za darmo dla abonentów serwisu.

Netflix ma dla swoich abonentów niespodziankę - Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition będzie dostępne za darmo. Ta oficjalna zapowiedź na pewno ucieszy wielu fanów popularnej gry. W grudniu, w ramach opłacanego abonamentu, użytkownicy będą mogli cieszyć się dostępem do tej kultowej trylogii.

Netflix oficjalnie ogłosił, że Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, czyli zestaw odświeżonych wersji trylogii 3D (GTA III, GTA Vice City i GTA San Andreas), będzie dostępny dla abonentów serwisu bez dodatkowych opłat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Trylogia GTA za darmo

Co więcej, te trzy gry będą dostępne w wersjach na platformy mobilne. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition będzie można pobrać ze sklepów App Store, Google Play, a także za pośrednictwem aplikacji mobilnej Netflix. Data udostępnienia to 14 grudnia 2023 r.

Mimo że Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition nie zdobyło wielu pozytywnych recenzji, to nadal są to gry, które zasługują na uwagę. Niektóre elementy remastera trylogii 3D nie przypadły do gustu graczom, a w sieci pojawiło się wiele komentarzy na temat błędów, które wynikły z niedopracowania przez twórców - firmę Grove Street Games.

Jasnym dowodem na to, jak twórcom udało się odświeżyć Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition, są oceny internautów i recenzentów. Na stronie Metacritic, pakiet trzech gier zdobył tylko 54 punkty na 100 możliwych od krytyków i zaledwie 0,9 na 10 od graczy. Możliwe jednak, że przeniesienie tytułów na urządzenia mobilne przyniesie lepsze efekty i gracze docenią wysiłek włożony przez twórców w odświeżenie tych kultowych gier.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)