Need for Speed: Heat nie daje o sobie zapomnieć

Strona głównaNeed for Speed: Heat nie daje o sobie zapomnieć
05.11.2019 12:00
Need for Speed: Heat nie daje o sobie zapomnieć
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka

Nowy materiał z rozgrywki, a także udostępniona ścieżka dźwiękowa.

bEJNqeVx

Patrząc na kolejne materiały z nowego Need for Speeda, jak na dłoni widać, że seria ma za sobą lepsze i gorsze momenty, a “Heat” jest kolejną próbą powrotu do tego, co było kiedyś. Nie udało się to przy reboocie z 2015 roku, który teoretycznie był dobrą grą, ale przy kolejnym uderzeniu w “niewidzialną” barierkę ewidentnie czuć było, że to jednak nie to. Z kolei “Payback” starał się zrobić coś nowego i tak jak filmy z serii “Szybcy i Wściekli” ewoluowały, tak i Need for Speed, chciał za nimi nadążyć. W końcu kto z nas nie wyobrażał sobie ogrywając “Underground”, “Most Wanted” czy “Carbon”, że za kółkiem nie siedzi Dominic Toretto albo Brian O’Conner.

325346474861017052

Need For Speed: Heat - Day and Night Gameplay | PlayStation Underground

W ramach cyklu PlayStation Underground dwójka deweloperów zaprezentowała pierwsze pół godziny nowego Need for Speeda i trzeba przyznać, że wygląda to dobrze. Choć, tak jak zauważyła część komentatorów, przez brak innych użytkowników ruchu drogowego wieje nudą, a miasto wydaje się pozbawione życia, mimo że otaczające nas zewsząd neony sugerują zupełnie coś innego.

bEJNqeVz

Do tego na Spotify została udostępniona pełna lista utworów, które będą nam przygrywać podczas wchodzenia w zakręty na ręcznym czy kolejnych ucieczek przed policją. Piosenki są też dostępne tutaj.

Przypominam, że [tutaj odgłos ryczącego silnika] zrobimy już 9 listopada na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One.

Bartek Witoszka

Udostępnij:
bEJNqeWv