Necromunda: Hired Gun zapowiedziane. FPS w świecie Warhammera 40,000

Necromunda: Hired Gun zapowiedziane. FPS w świecie Warhammera 40,000

Necromunda: Hired Gun
Necromunda: Hired Gun
18.03.2021 19:22

Sprawdziły się wczorajsze doniesienia. Nakładem Focus Home Interactive ukaże się "pierwsza w historii gra akcji czasu rzeczywistego umiejscowiona w najsłynniejszym mieście-roju Imperium".

Za grę, zatytułowaną "Necromunda: Hired Gun", odpowiedzialne będzie studio Streum On - twórcy "Space hulk: Deathwing". Dzięki jego bliskiej współpracy z Games Workshop powstać ma obraz tego miejsca tak autentyczny jak nigdy wcześniej.

Modyfikuj wszystko od swojej broni do używanych przez siebie cybernetycznych usprawnień, by zyskać kluczową przewagę. To mroczne i śmiertelnie niebezpieczne miejsce, a szybki palec na spuście nie wystarczy.

Można przeczytać w ogłoszeniu na temat gry, które pojawiło się na stronie Warhammer Community. Gra ma być zaprojektowana jako tytuł dla pojedynczego gracza pełen wybuchowej akcji.

Kampania pełna ma być pojedynków z różnego rodzaju przeciwnikami i mutantami, których garcz będzie musiał pokonać, by dostać się do tych, którzy naprawdę się liczą. Pomoże w tym rozbudowany arsenał i modyfikowalny pancerz.

Brzmi to wszystko przynajmniej intrygująco. Gier w świecie Warhammera 40,000 wprawdzie niemało, ale pełnoprawny, soczysty FPS? Nastawiony na rozgrywkę dla pojedynczego gracza? Z szybką akcją, wybuchami i takim spojrzeniem na ten świat, jakiego jeszcze w grach wideo nie było? Oby to się udało!

Premiera "Necromunda: Hired Gun" zaplanowana jest na 1 czerwca tego roku. Tytuł ukaże się na PC, PS4, PS5, Xboksie One i Xboksie Series S i X.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)