Naughty Dog wraca do plotek o The Last of Us 2

Naughty Dog wraca do plotek o The Last of Us 2

Naughty Dog wraca do plotek o The Last of Us 2
marcindmjqtx
23.09.2015 09:55, aktualizacja: 05.01.2016 14:53

"Kiedyś o tym myśleliśmy, ale...".

Temat musiał powrócić. Po ostatniej wpadce na wizji, nie mogło przecież zabraknąć komentarza kogoś z szefostwa studia. Osobiście chciałbym, by brzmiał on mniej więcej tak:"Aktualnie pracujemy nad Uncharted 4, w przyszłości na pewno wrócimy do świata Last of Us, ale kiedy, jak i z kim - tego jeszcze nie wiemy. Kochamy Was, ale dajcie nam pracować".

Niestety, Neil Druckman w wywiadzie dla OPM wrócił do starej śpiewki:

Kiedy Bruce i ja zaczynaliśmy pracę nad Uncharted 4, byliśmy w trakcie burzy mózgów. Mieliśmy pomysły na The Last of Us 2 z nowymi bohaterami, mieliśmy pomysły na TLOU 2 z Joelem i Ellie, pomysły na grę science-fiction, grę fantasy. I wokół każdej z tych idei budowaliśmy prototypy. Gdy zbliżaliśmy się do ostatecznych decyzji, poproszono nas o zajęcie się Uncharted 4. Druckman dodaje później, że być może w tym kontekście Nolan North miał rację mówiąc, że studio zajmuje się The Last of Us 2. Ale:

Nie wiemy co będziemy robić w następnej kolejności. I pewnie nie będziemy wiedzieć jeszcze przez kilka miesięcy po ukończeniu Uncharted 4. Oto, jak sprawy mają się dzisiaj. Oczywiście to w żaden sposób nie powstrzyma plotek. Idę o zakład, że kolejna plota konkretnego kalibru gruchnie jeszcze w tym roku.

[źródło: OPM via GamesRadar]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)