Naughty Bear: Panic in Paradise, czyli psotny miś wybiera się na wakacje

Strona głównaNaughty Bear: Panic in Paradise, czyli psotny miś wybiera się na wakacje
04.06.2012 00:15
Naughty Bear: Panic in Paradise, czyli psotny miś wybiera się na wakacje
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Pamiętacie jeszcze Naughty Bear? To gra z 2010 roku, która wykazywała na przedpremierowych materiałach spory potencjał, a gdy trafiła na rynek, okazała się dla większości straszną klapą. Jeśli jednak z jakiegoś powodu przypadła Wam ona do gustu, to pewnie ucieszycie się na wieść o kontynuacji.

W drugiej części tytułowy Naughty Bear odpłaci się innym misiom za to, że nie zaprosili go na wakacyjny wyjazd. To znaczy, mówiąc ściślej, będzie chciał pozbawić je życia.

Ponownie otrzymamy szeroki arsenał broni i różnorodnych, często zaskakujących pułapek - pomysłowe zabójstwa były jedną z niewielu zalet "jedynki" - które wykorzystamy podczas 30 misji rozgrywających się w 11 lokacjach rajskiej wyspy. Studio Behaviour Interactive, wcześniej znane jako A2M, najwyraźniej spożytkowało czas, jaki minął od premiery pierwowzoru, bo w Panic in Paradise ma pojawić się zupełnie odmieniona mechanika walki, nowy system rozwoju postaci oraz personalizacja wyglądu i wyposażenia z licznymi kombinacjami.

Wygląda też na to, że twórcy nieco zmądrzeli, bo nie będą sobie kazać płacić za grę 200 złotych, tylko wypuszczą ją w cyfrowej dystrybucji, na PS Store oraz XBLA. Czy "dwójka" spełni nadzieje, jakie pokładano jeszcze w oryginalne? Przekonamy się jesienią.

[Za: Joystiq]

Adrian Palma

327018420820793386
Udostępnij:
Komentarze (0)