Natsume pokaże na E3 Harvest Moon: The Lost Valley

Natsume pokaże na E3 Harvest Moon: The Lost Valley
marcindmjqtx

04.06.2014 09:47, aktual.: 05.01.2016 15:36

Wirtualna edycja programu "Rolnik szuka żony".

Dawno temu, w czasach PSX-a, granie w Harvest Moon było niesamowicie hipsterskie - w końcu tylko hipsterzy mogą grać w symulatory rolnicze. Ach, ci Japończycy - myśleliśmy - oni to robią te swoje niesamowicie niszowe gry, które nigdy nie przebiją się do szerokiej rzeszy odbiorców. Podobnie rzecz miała się z grami muzycznymi typu Guitar Freaks czy symulatorami pociągów takimi jak Densha de Go.

Lata później symulatory farmy i traktorów należą do najpopularniejszych gier choćby w Polsce. Harvest Moon się na ten boom nie załapał, bo jest trochę bardziej ambitny i mniej przystępny, no i ukazuje się na mniej popularne platformy niż PC, w dodatku nie po polsku. Harvest Moon: The Lost Valley tego stanu rzeczy nie zmieni, ale jest jedyną rolniczą grą, w którą sam chętnie zagram.

Nowa odsłona flagowej serii Natsume ukaże się na 3DS-a i przedstawi w pełni "ustawialne" pola i "ustawialny" świat. Twórcy zapewniają, że gra spodoba się zarówno hardkorowcom, jak i osobom nowym w temacie. Na zbliżającym się E3 zobaczymy zapewne zwiastun.

[Źródło: Polygon]

Marcin Kosman

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)