Nathan Drake się wygadał: The Last of Us 2 w produkcji. [AKTUALIZACJA] A Joel podobno nic o niej wie

Nathan Drake się wygadał: The Last of Us 2 w produkcji. [AKTUALIZACJA] A Joel podobno nic o niej wie30.06.2015 11:10
Nathan Drake się wygadał: The Last of Us 2 w produkcji. [AKTUALIZACJA] A Joel podobno nic o niej wie
marcindmjqtx

Prace nad The Last of Us 2 to od dawna tajemnica poliszynela, ale tak otwarcie nikt jeszcze o powrocie do zgrzybiałego świata nie mówił. Nolan North się nie patyczkuje. Wpis został zaktualizowany o wypowiedź Troya Bakera.

Aktualizacja: swoje trzy grosze dorzucił do sprawy Troy Baker. To jego głosem przemawiał w The Last of Us Joel, a obecnie Baker pracuje z Nolanem Northem przy Uncharted 4 (zagra odnalezionego po latach brata Nathana). Facet powinien zatem wiedzieć, co w Naughty Dog piszczy. A ponoć nie piszczy zbyt wiele. Baker twierdzi, że nic o kontynuacji The Last of Us nie wie. Jeśli taka ma powstać, wierzy jednak w wyczucie studia w wybieraniu odpowiedniej historii do opowiedzenia. Przedstawia nawet swój pomysł na fabułę TloU 2: dzieje Joela od wybuchu epidemii do spotkania Ellie. Wydarzenia, które ukształtowały zmęczonego życiem twardziela musza mieć przecież godne przedstawienia graczom momenty.

Oryginalna treść wiadomości: Maciek pisał już wczoraj o panelu rozchwytywanego aktora na MetroConie. Rozgadany North wspomniał o zmianach u steru i pracy przy Uncharted 4 oraz wypatrywanej przez wielu grze Amy Hennig w uniwersum Gwiezdnych wojen.

Na samym końcu ponad godzinnego spotkania z fanami głos Nathana Drake'a przekazał jednak jeszcze ważną informację. Naughty Dog pracuje nad The Last of Us 2  - rzucił mimochodem North. Czy sam się w grze pojawi? Znający losy Ellie i Joela pewnie się odpowiedzi na to pytanie domyślają. Wzmianka o The Last of Us 2 pada w poniższym nagraniu w okolicach 1:06:30.

[Źródło: Destructoid]

Piotr Bajda

327011059162961962
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)