Nasz wywiad: Xbox Live w Polsce "pod koniec roku"

Nasz wywiad: Xbox Live w Polsce "pod koniec roku"

Nasz wywiad: Xbox Live w Polsce "pod koniec roku"
marcindmjqtx
14.06.2010 21:15, aktualizacja: 06.01.2016 17:07

Podczas konferencji prasowej Microsoftu nie padły żadne wielkie słowa dotyczące wprowadzenia Xbox Live do Polski. Stwierdzono tylko, że razem z Kinectem będzie dostępny w krajach, które nie miały wcześniej do niego dostępu. Obejrzyjcie nasz wywiad z Jakubem Mirskim, z polskiego oddziału firmy, który opowiada o tym, czego możemy się spodziewać.

Rozmowę przeprowadziliśmy w zeszłym tygodniu.

Poniżej zamieszczamy oficjalną informację prasową, jaką przed chwilą wypuścił polski oddział firmy:

Warszawa - 14 czerwca, 2010 r.

Firma Microsoft zapowiedziała oficjalny start usługi Xbox LIVE w Polsce, który nastąpi jesienią 2010 roku. Prócz Polski, usługa Xbox LIVE zostanie udostępniona także na terenie Brazylii, Chile, Czech, Grecji, Kolumbii, Węgier oraz Republiki Południowej Afryki.

"Xbox LIVE to wspaniałe narzędzie, dzięki któremu buduje się silna społeczność graczy, której członkowie mogą być ze sobą w stałym kontakcie, grając online w najnowsze i najlepsze gry wideo. Oficjalne wprowadzenie tej usługi do nowych krajów to kolejny krok na drodze jej rozwoju." - powiedział Marc Whitten, General Manager, Xbox LIVE.

Polskim graczom zostaną udostępnione główne funkcje systemu, takie jak m.in. dobór przeciwników o podobnym poziomie umiejętności (matchmaking), system gromadzenia osiągnięć i punktów gracza, lista znajomych graczy oraz zlokalizowany wirtualny rynek gier.

"To kolejny etap naszego zaangażowania w Polsce." - powiedział Dominik Dubicki, dyrektor działu Entertainment and Devices w Polsce. "Przez ponad 3 lata obecności marki Xbox 360 w Polsce zdążyła wytworzyć się silna i prężna społeczność użytkowników naszej konsoli. Dzięki Xbox LIVE polscy gracze będą mogli cieszyć się jeszcze większymi możliwościami swojej konsoli." - dodał Dubicki. Konrad Hildebrand

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)