Następny projekt autora muzyki The Journey? Uśmiejecie się

Następny projekt autora muzyki The Journey? Uśmiejecie się11.12.2012 12:27
Następny projekt autora muzyki The Journey? Uśmiejecie się
marcindmjqtx

Dopiero co Austin Wintory rozchwiewał nas emocjonalnie w trakcie fascynującej Podróży, a teraz pomaga Larry'emu w miłosnych podbojach.

Mam nadzieję, że pamiętacie o wielkim powrocie Leisure Suit Larry, za którego zabrał się twórca oryginału Al Lowe. Jeśli nie pamiętacie, to jesteście usprawiedliwieni, bo o projekcie było ostatnio cicho i na pewno nie pojawi się w 2012 roku, jak pierwotnie zakładano.

Ale remake żyje, ma się dobrze, a od teraz może nawet lepiej, skoro wiemy już, że za muzykę odpowiedzialny będzie Wintory. Nigdy, przenigdy nie zgadłbym, że Al Lowe wybierze właśnie autora snujących się w tle melodii, które znacie z Flow czy Journey, do tej roboty. Kompozytor zresztą sam się tego nie spodziewał:

To szokujące, że odezwali się właśnie do mnie, bo przecież jesteśmy totalnymi przeciwieństwami. No, ale już dawno temu Paula Abdul śpiewała, że przeciwieństwa się przyciągają, a Wintory jest w dodatku fanem oryginalnych przygód Larry'ego, więc myślę, że o wynik tej współpracy możemy być spokojni.

Gorsza wiadomość jest taka, że póki co XBLA i PSN wyleciały z docelowych platform. Gra trafi na PC, Mac, iOS i Androida na początku przyszłego roku. Możecie dać jej "łapkę w górę" w ramach Steamowego Greenlight.

źródło: Polygon

Maciej Kowalik

327020334497224746
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)