Następny God of War nie tak szybko

Następny God of War nie tak szybko
marcindmjqtx

01.03.2010 13:15, aktual.: 08.01.2016 13:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli weźmiemy pod uwagę nadchodzącą premierę God of War 3, to okaże się, że przestrzeni ostatnich pięciu lat ukazały się trzy "duże" gry z serii robione przez studio Sony w Santa Monica, jeden tytuł na PSP oraz jeden na komórki. Co będzie następne? Stig Asmussen mówi, że na razie chce odpocząć.

W wywiadzie dla serwisu 1UP, Stig Asmussen, kierujący powstawaniem gry, powiedział:

Gdy starasz się robić coś na tym samym, wysokim poziomie, nadchodzi taki czas... nie możesz się wypalić, a materiał wyjściowy nie może być ciągle taki sam. (...) Chciałbym aby God of War był jedną z tych gier, które jeśli będą miały następne części, to będą bardziej rozłożone w czasie. Asmussenowi podoba się podejście twórców Metroida i chciałby zająć się czymś innym, aby wrócić do God of War powiedzmy po, 10 latach, aby gra znowu była świeża i pozwalała ludziom powspominać stare dobre czasy:

Jak na trylogię - jest świetna. Dajmy jej jednak troszkę pospać. Lubię taką postawę, mam nadzieję, że decydenci w Sony również. Że Kratos kiedyś powróci, jest pewne. W końcu na świecie zostało jeszcze kilka boskich panteonów do zdemolowania.

[via 1UP]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)