Następny czempion w League of Legends będzie... centaurem?

Strona głównaNastępny czempion w League of Legends będzie... centaurem?
28.03.2012 10:23
Następny czempion w League of Legends będzie... centaurem?
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Wpuść dziennikarzy do studia, aby zrobili zdjęcie Twoim pracownikom. Patrz, jak internet rozkłada je na części pierwsze w poszukiwaniu poszlak. I czegoś można się dopatrzeć.

Na łamach LA Times ukazał się artykuł na temat League of Legends i Riot Games jako takiego. Został zilustrowany zdjęciem przedstawiającym grafika, Antona Kolyukha, pracującego nad czymś przy swoim stanowisku. Ręka zasłania to co dzieje się na jednym ekranie, drugi jest na dalszym planie i nieco zamazany. Ale to wystarczyło, aby stwierdzić, że Kolyukh pracował nad czymś nowym.

Nową skórką?

Nowym czempionem?

Kilka zabaw z perspektywą w Photoshopie później, światu ukazało się coś, co wygląda jak centaur. Z olbrzymią halabardą/berdyszem. Co Wy widzicie?

W zeszłym tygodniu do Ligi trafiła Lulu, tutaj przedstawiamy ją bliżej. Następny czempion powinien się pojawić 10-11 kwietnia, przynajmniej według ostatnich zapowiedzi Riot Games, że chcą nieco dłużej popracować nad nowymi bohaterami. 6 - 8 kwietnia będzie miał miejsce konwent PAX East, na którym firma ma dać szansę do wypróbowania nowych postaci.

Cykl produkcyjny czempiona w Riot trwa kilka miesięcy, dlatego trudno też jednoznacznie stwierdzić, kiedy centaur pojawi się w grze.

Źródło: LA Times, Reddit

Konrad Hildebrand

327166666449049642
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)