NASA ma ciekawe wyzwanie dla graczy Kerbal Space Program

NASA ma ciekawe wyzwanie dla graczy Kerbal Space Program

16.05.2020 11:29, aktual.: 16.05.2020 12:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Może to nie będzie takie "rocket science"

Niedawno SpaceX wydał przeglądarkowy symulator dokowania pojazdu Crew Dragon do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). Teraz na ciekawy pomysł wpadła NASA - agencja chce zaangażować fanów gry Kerbal Space Program w pewien spontaniczny projekt.

Niedługo dojdzie do interesującego "crossoveru" - NASA po raz pierwszy w historii połączy siły ze SpaceX i pośle swoich astronautów na lot rakietą firmy Elona Muska.

Rakieta DM-2 (Crew Dragon Demo-2) ma wystartować 27 maja 2020 o godzinie 18:00 czasu polskiego. NASA daje graczom czas do 25 maja, aby odtworzyć przebieg tego lotu w Kerbal Space Program, a potem udostępnić z niego nagranie.

Amerykańska agencja kosmiczna pokaże najlepsze dzieła astronautom, którzy potem podzielą się swoimi spostrzeżeniami. O zwycięstwie zadecyduje jak największa wierność odtworzenia misji – techniczne informacje NASA na jej temat można znaleźć pod tym adresem.

Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału, to musicie wiedzieć, że używanie modów jest dozwolone, a skończone dzieło trzeba przesłać na Twittera z hasztagiem #LaunchAmerica.

Wasz filmik musi trafić do NASA (@NASA) lub SpaceX (@SpaceX) albo oficjalny profil Kerbal Space Program (@KerbalSpaceP). Wszyscy chętni mają czas do 25 maja 2020.

Ciekawe, jak sobie poradzą sobie z tym wyzwaniem gracze – Kerbal Space Program wszak wyrobił sobie reputację piekielnie trudnej gry.

Warto podkreślić, że w międzyczasie Star Theory i Private Division pracują nad Kerbal Space Program 2, które ma ukazać się najpóźniej w marcu 2021.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)