Napisz scenariusz, wygraj grę

Napisz scenariusz, wygraj grę

Napisz scenariusz, wygraj grę
marcindmjqtx
25.05.2009 18:26, aktualizacja: 15.01.2016 14:12

I jeszcze jeden konkurs dzisiaj. Tym razem jednak nie ma on z nami nic wspólnego i organizowany jest przez Electronic Arts. W skrócie - należy napisać swój własny scenariusz opisujący jedno z zadań do wykonania w grze. W zamian można wygrać egzemplarz Dragon Age (na każdą platformę) i jakieś pecetowe akcesoria. Macie RPGową przeszłość? No to czemuż by tego nie wykorzystać? Pełna treść informacji prasowej w rozwinięciu.

PS Wiecie, że na podstawie gry wyjdzie klasyczna, papierowa gra RPG? Mamy nadzieję, że będziemy ją mogli Wam szerzej zaprezentować.

Napisz scenariusz do swojej własnej przygody w grze Dragon Age Początek   Serwis BioWorld oraz firma Electronic Arts Polska zapraszają do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie.   Najnowsza gra twórców niezapomnianego Baldur's Gate umożliwi wzięcie udziału w niebezpiecznej misji, od której powodzenia zależeć będzie los krainy Ferelden. Na drodze stworzonego przez gracza bohatera staną jednak nie tylko krwiożercze bestie, ale również dylematy i problemy, których rozwiązanie nigdy nie będzie wiązać się z podejmowaniem decyzji jednoznacznie dobrych, bądź złych.   Dragon Age Początek umożliwi również graczom tworzenie własnych przygód, którymi następnie dzielić będą mogli się ze swymi przyjaciółmi w sieci. Dziś natomiast pragniemy zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie polegającym na przygotowaniu scenariusza do fanowskiego questa.   Na trójkę najlepszych scenarzystów czekają cenne nagrody, które bez wątpienia uczynią czas spędzony na grze w Dragon Age Początek jeszcze przyjemniejszym: I miejsce - Karta graficzna GF 9800GTX + egzemplarz gry Dragon Age: Początek II miejsce - Mysz Logitech G9 + egzemplarz gry Dragon Age: Początek III miejsce - Mysz Logitech G9   Więcej informacji na temat konkursu znaleźć można pod adresem http://bioworld.ea.pl/?page_id=428, a do wzięcia w nim udziału gorąco zachęcamy.   Serdecznie polecamy również zapoznanie się z ekskluzywnym wywiadem z głównym scenarzystą gry Dragon Age Początek, Davidem Haiderem, który opowiedział nam o swoich źródłach inspiracji oraz o pracy w studiu BioWare. Wywiad dostępny jest pod tym adresem http://bioworld.ea.pl/?page_id=439.   Więcej informacji na temat gry Dragon Age Początek znajduje się pod adresem www.szarastraz.pl oraz www.ea.pl.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)