Namco Bandai, F2P, Harada i Wii U - Project Treasure na pierwszym zwiastunie

Namco Bandai, F2P, Harada i Wii U - Project Treasure na pierwszym zwiastunie

Namco Bandai, F2P, Harada i Wii U - Project Treasure na pierwszym zwiastunie
marcindmjqtx
01.06.2015 10:40, aktualizacja: 05.01.2016 15:04

Nie chodzi o utytułowanego skoczka narciarskiego. Katsuhiro Harada to człowiek-instytucja w świecie bijatyk, bez którego nie byłoby Tekkena. To przy okazji bodaj jedyny płomyk nadziei dla Project Treasure.

Zorganizowana w dziwacznym terminie (za rogiem przecież E3) prezentacja Nintendo Direct przyniosła pierwszą okazję do przyjrzenia się Project Treasure.

"Project co?" - spytacie.

I nic w tym dziwnego. Grę Namco Bandai zapowiedziano wieki temu. Wydawało się, że zapomnieli o niej nawet sami główni zainteresowani, twórcy. Projekt jednak żyje. Przyda się zatem kilka słów wyjaśnienia.

Project Treasure to tworzona przez Namco Bandai gra w modelu F2P na wyłączność Wii U. Kombinacja to nietuzinkowa. U steru projektu stoi Katsuhiro Harada. Zasłużony producent Tekkenów wypływa tym samym na nieznane wody. Nienazwana jeszcze finalnie gra to bowiem nie bijatyka, a kooperacyjna gra akcji dla czterech osób. Pamiętacie tryb Mercenaries z nowszych odsłon Resident Evil? Jesteście w domu.

Oliwy do ognia porównań dolewa pierwsze konkretne nagranie z Project Treasure.

Ofensywa Namco Bandai z modelem F2P na sztandarze nie cofnie się przed niczym. Nawet jeśli oznaczać ma to posunięcie, którego nie podejmuje się już w zasadzie nikt oprócz samego Nintendo - wyłączność dla Wii U.

Odwaga to chyba jedyne, czego Project Treasure nie brakuje.

[Źródło: Gamespot]

Piotr Bajda

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)