Najwyższy czas na plotki o dacie premiery GTA 5 na PS4, PC i Xboksie One

Najwyższy czas na plotki o dacie premiery GTA 5 na PS4, PC i Xboksie One

Najwyższy czas na plotki o dacie premiery GTA 5 na PS4, PC i Xboksie One
marcindmjqtx
02.09.2014 12:17, aktualizacja: 05.01.2016 15:30

Oficjalnie wciąż wiemy jedynie, że gra trafi na nowe platformy jesienią. Pojawiły się jednak nieoficjalne przecieki.

Ich źródło nie jest liche. GTA 5 na pecety i nowe konsole pojawiło się bowiem na stronie oficjalnego dystrybutora produktów Take-Two (oraz m.in. Ubisoftu i Microsoftu) na Wielką Brytanię. Pojawiło się i znikło, ale wiadomo jak to jest ze znikaniem w sieci...

Wygląda na to, ze ktoś tworząc na stronie dystrybutora stronę produktową niechcący ją opublikował. Jeśli data nie była wpisana w formularz "z kapelusza", w GTA 5 na PS4, PC i Xboksie One mielibyśmy zagrać 14 listopada.

fot. neogaf

To piątek, więc teoretycznie pasuje jako data premiery w Europie. Tyle tylko, że GTA to GTA i nie zważa na tradycyjne podziały. "Piątka" na 360 i PS3 ukazała się na całym świecie tego samego dnia - we wtorek, 17 września. Wtorki to dni amerykańskich premier, więc spodziewałbym się raczej także wtorkowej, światowej premiery dla tegorocznej reedycji GTA 5.

Nie udało mi się też rozwiązać zagadki, dlaczego piszący o tym przecieku Videogamer ma u siebie fotkę inną, niż rzekome źródło na forum neoGAF. Ale może faktycznie przez chwilę na stronie dystrybutora tak to wyglądało.

fot. videogamer.com

Nie martwi mnie natomiast gatunek gry, w który wpisano "racing". GTA 5 na PS3 i 360 na tej stronie ma dokładnie to samo.

Myślę, że możemy spokojnie obstawiać, że GTA 5 trafi na nowe platformy w listopadzie. To sugerowały już przecieki z innych sieci. No i zdrowy rozsądek też. Nie zakładałbym się jednak, czy na pewno będzie to piątek - 14 listopada.

[źródło: neoGAF, Videogamer]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)