Najlepsze gry z japońskiego Xbox Live Arcade

Najlepsze gry z japońskiego Xbox Live Arcade

Najlepsze gry z japońskiego Xbox Live Arcade
marcindmjqtx
28.12.2009 15:31, aktualizacja: 14.01.2016 15:01

Microsoft opublikował listę 10 "najlepszych" tytułów z Xbox Live Arcade dla Japończyków. Nie są znane dokładne kryteria wyboru, natomiast można domniemywać, że chodzi o ilość ściągnięć. Skoro Famitsu wystawia często skandaliczne dla nas oceny, to może i gusta zwykłych graczy są drastycznie inne? Sprawdźmy!

10.) Mega Man 9 9.) The King of Fighters '98: Ultimate Match 8.) Ikaruga 7.) Shadow Complex 6.) R-Type Dimensions 5.) Trials HD 4.) Marvel vs. Capcom 2 3.) Castle Crashers 2.) Battlefield 1943 1.) Virtual On: Oratorio Tangram

Japończycy znani są z tego, że za cyfrową dystrybucją nie przepadają i zdaje się to mieć odzwierciedlenie w powyższych wynikach. To raczej nie casualowe zabawki dla każdego, tylko hardkorowe pozycje. Zastanawiająca jest tak wysoka obecność Battlefielda, w KKW FPP są raczej mało poważane. Poważane są za to głupkowate filmiki, może to jest prawdziwy powód. Czy coś z tego dla nas wynika? Pewnie, że nie. Nie ma to jednak jak poświątecznie rozpocząć gimnastykę umysłu konkurencją "zapamiętaj bezużyteczne dane".

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)