Najlepsza drużyna w NBA 2K11 to...

Najlepsza drużyna w NBA 2K11 to...
27.09.2010 11:17
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Jeśli zamierzacie grać w NBA 2K11 w sieci, to już teraz powinniście szykować sobie strategie na LeBrona, Wade'a i Bosha. Idę o zakład, że nowe Miami Heat będzie najczęściej wybieraną przez graczy drużyną. Co ciekawe, jeśli jednak spojrzymy na statystyki okaże się, że według autorów jedna ekipa przebija ją potencjałem.

Serwis Operation Sports od jakiegoś czasu zasypuje nas materiałami z nowej gry 2K Sports, ale suche cyferki, w momencie kiedy nie mam jeszcze swojej gry, nie powodują u mnie szybszego bicia serca. Jednak fakt, że Los Angeles Lakers stawiani są przez autorów wyżej, niż deam team z Miami podniósł mnie na duchu w ten deszczowy poranek. W końcu nad biurkiem ciągle wisi u mnie purpurowa koszulka z numerem 34.

Przyznam jednak, że trochę obawiam się tego, o czym pisałem w pierwszym akapicie. Poprzednio 4/5 meczów grałem z Lakersami albo Kawalerzystami, co było po prostu nudne. Heat są w tym sezonie drużyną praktycznie wyjętą z gry wideo. Ciekawe, czy NBA 2K11 będzie potrafiło to znieść.

Maciej Kowalik

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)