Najlepiej sprzedająca się gra w ubiegłym miesiącu w Stanach Zjednoczonych? Nowe Animal Crossing, oczywiście

Najlepiej sprzedająca się gra w ubiegłym miesiącu w Stanach Zjednoczonych? Nowe Animal Crossing, oczywiście

Najlepiej sprzedająca się gra w ubiegłym miesiącu w Stanach Zjednoczonych? Nowe Animal Crossing, oczywiście
Bartosz Witoszka
22.04.2020 09:37, aktualizacja: 22.04.2020 11:05

A już jutro wystartuje całkowicie darmowe rozszerzenie, w którym powróci czarnorynkowy handlarz sztuką, lisek Redd.

I już na wstępie muszę doprecyzować nagłówek, bo chodzi tylko o sprzedaż pudełkową, ale zważywszy na to, że gra ukazała się pod koniec miesiąca, to i tak robi to ogromne wrażenie. Tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę to, że New Horizons stało się jedną z najlepiej sprzedających się grą Nintendo w Stanach Zjednoczonych w okresie premiery, przebijając wszelkie Zeldy i Maria, jakie ukazały się na tamtejszym rynku.

325317777516933746

Ta, to chyba kiepsko o mnie świadczy, dlatego w ramach rekompensaty króciutkie omówienie jutrzejszej aktualizacji – może być? Cieszę się, że nie macie obiekcji, choć część rzeczy pokryje się z tym, o czym pisałem przy okazji odkryć dataminerów, a do tego Dominik zagarnął zwiastun do Rozchodniaczka

Animal Crossing: New Horizons – Free update 23/04/20 (Nintendo Switch)

Wspomniany w zajawce lisek Redd wraca do serii i ponownie zaoferuje kilka ciekawych obrazów – część z nich będzie oczywiście fałszywa, jednak jeśli graczowi uda się zakupić jakiś autentyk, to dzwonki z tej transakcji zostaną przekazane na rozwój lokalnego muzeum, co pomoże w otwarciu galerii sztuki na naszej wyspie.

Nintendo do końca czerwca zaplanowało również cztery duże wydarzenia, a pierwsze z nich (Dni Ziemi) rozpocznie się już jutro i potrwa do czwartego maja włącznie. Jeśli w tych dniach zdecydujecie się być mili dla natury (na przykład sadząc rośliny lub je podlewać), to gra nagrodzi Was dodatkowymi Nook Milesami.

325317777517261426

Z kolei Międzynarodowe Dni Muzeów (18-31 maja) będą okazja do zdobycia kilku bonusów mw grze. Dzięki odwiedzinom w muzeum i oglądaniu różnych eksponatów gracze będą zbierać specjalne znaczki, które potem wymienią na nagrody. Genialne, prawda?

A jak znudzą się Wam podróże i zwiedzanie, to przez cały czerwiec będziecie mogli odwiedzić wyspę Harvey i pomóc tamtejsze parze, Cyrusowi i Reesie, w przygotowaniu do ślubu. Za to również zgarniecie dodatkowe nagrody, ale tym razem w temacie szeroko pojętych wesel (już widzę te obrazki i historie osób, które wzięły ślub w grze; dobry materiał dla Kotaku).

325317777517458034

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)