Najgorsza gra, w jaką zagrałeś w tym roku? [Klub Dyskusyjny]

Najgorsza gra, w jaką zagrałeś w tym roku? [Klub Dyskusyjny]

Najgorsza gra, w jaką zagrałeś w tym roku? [Klub Dyskusyjny]
Adam Piechota
08.12.2018 14:00, aktualizacja: 08.12.2018 23:09

Skoro zbliżamy się do naszego podsumowania roku...

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

I tak jakoś padło na rodzime Symmetry. Z jednej strony gra skrojona pode mnie. Jest survival, jest motyw science-fiction, jest zbuntowana SI. Może nie jest to coś górnolotnego, ale hej - nie tego oczekuję po tym gatunku. Miały być wybory, miała być cierpiąca załoga, choroby psychiczne, zarządzanie ludźmi, a wyszedł "człowiek, który #nikogo".

Powiedzenie, że wiązałem z tą grą olbrzymie nadzieje będzie mocno na wyrost, ale jednak spodziewałem się, że będzie to przynajmniej średniak+. No ale cóż, jesteśmy dorośli i wiemy, że zwykle nie można mieć tego, co się chce.

Obraz
Obraz

Ale na pewno nie znacie switchowego Hyperide VR. Fatalnej, polskiej gry na VR-a, którą przerzucono do eShopu, bo wiadomo, że tam ma szansę zarobić. To doświadczenie z grupy "lecisz stateczkiem i unikasz przeszkód". Cztery kilkuminutowe misje, kanonada okropnych dźwięków, fatalne poczucie głębi (nie wiesz, jak daleko obiektów tak naprawdę jesteś), obleśna oprawa, słabe tłumaczenie... Muszę dalej? Spędziłem z tym sobotnią godzinę. I gdybyśmy operowali na skali 1-10, dałbym magiczną "jedynkę". Ultrakupa. Nawet dla śmiechu czy pod wpływem procentów nie kupujcie, nawet gdyby zostało przecenione do 2 złotych.

Obraz
Obraz
Obraz

Adam: Dzieci, nigdy nie zostawiajcie na sobotę. Niczego. I nie pijcie za dużo alkoholu.

Poczuła powrót złych wspomnień

Redakcja

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)