Najgorętsza gra E3: Warner Bros.

Najgorętsza gra E3: Warner Bros.

Najgorętsza gra E3: Warner Bros.
marcindmjqtx
07.06.2010 22:01, aktualizacja: 07.01.2016 14:57

Bieżący sondaż będzie poświęcony grom prezentowanym przez firmę Warner Bros.

BATMAN: THE BRAVE AND THE BOLD Nowy Batman, tworzony z myślą o Wii oraz DS-ie, będzie w dużej mierze platformówką. Oprawa wizualna przypomina komiksy od DC, a cała rozgrywka - w przeciwieństwie do Arkham Asylum - ma być przystępna dla najmłodszych,

CATS & DOGS: THE REVENGE OF KITTY GALORE W egranizacja filmu o tym samym tytule wcielimy się w dzielne zwierzęta domowe, bez pomocy których świat przepadłby z kretesem.

F.E.A.R. 3 Dotychczas ujawnione informacje są dość skąpe, ale wiemy, że główna oś fabularna skupi się na dwóch znanych już postaciach - Pointmanie oraz Paxtonie Fettelu. Nie może też zabraknąć tytułowego strachu.

LEGO HARRY POTTER: YEARS 1-4 Kolejna gra, w której kierujemy postaciami stworzonymi z duńskich klocków. Tym razem na tapetę wzięto bohatera popularnego cyklu książek dla młodzieży - Harry'ego Pottera. Gra będzie zawierała wydarzenia z pierwszych czterech lat pobytu młodego czarodzieja w Hogwarcie.

SUPER SCRIBBLENAUTS Tworzona na DS-a kontynuacja oryginalnej gry logicznej z zeszłego roku, powinna zainteresować wszystkich tych, którzy interesują się nietuzinkowymi produkcjami. Ukończenie danego poziomu zależy jedynie od inwencji gracza - wpisując słowa, tworzymy przedmioty, dzięki którym możemy rozwiązać stawiane przez autorów zagadki.

LORD OF THE RINGS: ARAGORN'S QUEST Przeznaczona dla młodszych odbiorców gra, w której wcielamy się w Aragorna, za pomocą Wiilota wycinając sobie drogę usłaną orkami.

LORD OF THE RINGS: WAR IN THE NORTH Osadzona w Śródziemiu produkcja łącząca cechy gry akcji oraz RPG. Gra stawia na współpracę pomiędzy trzema graczami, a walki będą podobno dość brutalne. Za tworzenie odpowiada studio odpowiedzialne za Baldur's Gate: Dark Aliiance. Czyżby świat wykreowany przez Tolkiena doczekał się wreszcie solidnej egranizacji?

Kamil Bogusiewicz

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)