Najgorętsza gra E3: THQ

Najgorętsza gra E3: THQ
marcindmjqtx

04.06.2010 23:00, aktual.: 07.01.2016 14:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejny sondaż i kolejna firma. Tym razem wybierać będziemy wśród gier THQ.

HOMEFRONT Strzelanka twórców Frontlines: Feul of War przenosi nas do Stanów Zjednoczonych okupowanych przez wojska... Korei Północnej. Cóż, to dość nietypowy scenariusz nie tylko na grę. Niemniej może walka partyzancka o niepodległość prawie 310 mln państwa z przeważającymi siłami okupacyjnymi 24 mln kraju będzie emocjonująca?

THE LAST AIRBENDER: THE MOVIE Jak sugeruje tytuł, mamy do czynienia z grą, która będzie jedynie pochodną ekranizacji animowanej serii Avatar. Co prawda THQ ma już pewne doświadczenie w grach w tym uniwersum, ale doświadczenie to przeciętne, sądząc po ocenach. Tak czy inaczej, jeśli ktoś chce powalczyć wiatrem i ogniem w swoim ulubionym świecie, powinien się zainteresować.

UFC UNDISPUTED 2010 Dynamiczne walki w mieszanym stylu musiały spodobać się graczom, skoro kolejny raz przyjdzie nam powalczyć na wirtualnym ringu. Jeśli ktoś lubi MMA, to zapewne już tylko czeka na chwilę, kiedy przy jednym telewizorze dżentelmeńsko się poobija ze znajomymi.

WWE SMACKDOWN VS. RAW 2011 Po raz kolejny ring, tyle że tym razem odbywa się na nim wrestling. Zapasy, w których liczą się jak najbardziej efektowne walki? Cóż, takiego tematu na grę chyba nie da się sknocić, szczególnie że to kolejna produkcja THQ w tym "klimacie".

WWE SMACKDOWN VS. RAW ONLINE Tak jak wyżej, z tą tylko różnicą, że jest to sieciówka na PC. I chyba na razie tworzona z myślą głównie o Azji.

WARHAMMER 40,000 MMO PROJECT Imperium, Chaos, Eldarowie i Orkowie, frakcje Tao i... a zresztą, nie ma co wyliczać. Ważne, że niedługo będziemy mogli pokierować przynajmniej częścią z nich w MMO. Tylko jakim? Dokładnie na razie nie wiadomo, ale na E3 zapewne się to zmieni. Inna sprawa, że świat Warhammera, co prawda w wersji Fantasy, był już przerabiany na MMO i nie odniósł raczej wielkiego sukcesu. Czy tym razem będzie lepiej?

WARHAMMER 40,000: SPACE MARINE Relic zna się na brutalnym świecie Warhammera, w końcu stworzył dwie odsłony Dawn of War i wyszło świetnie. Tworzenie RTSa na PC to jednak trochę inna para kaloszy od robienia gry akcji na konsole. Czy mimo to studio zdoła wywiązać się ze swojego zadania?

Brano pod uwagę tylko te produkcje, których pokazanie na E3 zostało zapowiedziane.

Paweł Płaza

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)