Najgorętsza gra E3: Paradox

Najgorętsza gra E3: Paradox03.06.2010 21:02
Najgorętsza gra E3: Paradox
marcindmjqtx

Szwedzkie oddziały Paradoksu wkroczą na E3 z produkcjami, które często nazywa się niszowymi. Może niesłusznie i jakaś gra spotka się z szerszym odzewem wśród graczy?

COMMANDER: CONQUEST OF THE AMERICAS Kolejna gra twórców East India Company tym razem pozwoli wyruszyć na czele floty jednego z kilku państw i skolonizować wybrzeża Ameryki. Perspektywa rywalizacji z braćmi chrześcijanami o kolejne obszary Ameryki Środkowej, toczona na wodach oceanów i mórz, sprawia, że Commander zapowiada się dobrze. Dobrze, pod warunkiem, że będzie ciekawsze od EIC.

LIONHEART: KINGS' CRUSADE Z Ameryki przenosimy się do Ziemi Świętej. III wyprawa krzyżowa to doskonała okazja, aby wymordować w imię wiary parę tysięcy żołnierzy. W Lionheart będziemy więc mogli pokierować, w stylu Total War, wojskami Ryszarda Lwie Serce, ale także i Saracenów. Dodatkowo, jako że grę tworzy studio odpowiedzialne wcześniej za Króla Artura, można spodziewać się paru dodatków z pogranicza fantasy, jak czary.

SHIP SIMULATOR 2010: EXTREMES Kontynuacja całkiem dobrze przyjętego symulatora statków. Jeśli nie stać cię na łódź, a masz ochotę popływać i to w realistyczny sposób, w dobrej oprawie graficznej, to wygląda na to, że SS 2010 powinieneś się zainteresować. Przynajmniej do czasu E3, na których to targach pojawi się zapewne więcej materiałów z gry.

VICTORIA 2 Kontynuacja jednej z najznamienitszych wariacji klasycznej Europy Universalis. Victoria 2 jest osadzona w realiach XIX wieku, w okresie kiedy Stany Zjednoczone rosły w siłę, Europę trzymało w swojej garści Święte Przymierze, na Dalekim Wschodzie padały Chiny i kwitnęła Japonia, a globalnie dominowała Wielka Brytania. Jeśli druga odsłona będzie wierna poprzedniczce, to bardziej niż inne gry z serii EU skupi się na elementach społecznych i gospodarczych, dając tym samym spory wachlarz możliwości sprawnym administratorom.

Brano pod uwagę tylko te produkcje, których pokazanie na E3 zostało zapowiedziane.

Paweł Płaza

327153787435837719
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)