Najgorętsza gra E3: Nintendo

Najgorętsza gra E3: Nintendo

Najgorętsza gra E3: Nintendo
marcindmjqtx
05.06.2010 22:30, aktualizacja: 07.01.2016 14:57

Był Microsoft, było Sony, czas na trzeciego wielkiego gracza rynku konsol, Nintendo. Która gra z tych, które Japończycy pokażą na E3, kręci Was najbardziej?

METROID OTHER M Samus wraca, a wraz z nią dwa rodzaje rozgrywki w serii - kiedy będziemy trzymać Wiilota jak pada, powalczymy w TPP w niby-2D, jak w klasycznych odsłonach serii, a kiedy skierujemy kontroler na telewizor, widok przełączy się na FPP, tym samym upodabniając rozgrywkę do tej z trylogii na Wii. Każdy z tych trybów ma oczywiście swoje zalety oraz wady. Na tegorocznym E3 po raz kolejny będziemy mogli zobaczyć, jak to wygląda w praktyce.

THE LEGEND OF ZELDA WII Kolejne przygody Linka nie są jeszcze nazwane, ale wiadomo, że będzie to pierwsza gra z serii dedykowana tylko i wyłącznie Wii. Fani długo na nią czekali, więc E3 2010 będzie zapewne dla nich przełomowe - gra powinna wyjść już w tym roku, więc kiedy oczekiwać nowych informacji, jak nie w czerwcu? Potwierdził to niejako Eiji Aonuma, producent nowej Zeldy, informując, że zespół pracuje nad grywalną wersją do zaprezentowania na targach.

WII VITALITY SENSOR Kiedy w zeszłym roku na E3 Iwata prezentował nowy wynalazek Nintendo, to... no cóż, jakoś entuzjazm nie był wielki. Być może dlatego, że Vitality Sensor ma za zadanie mierzyć nam m.in. puls. Jakie gry mogą powstać na takiej bazie? Trudno przewidzieć, ale skoro mają relaksować...

NINTENDO 3DS Nowa odmiana popularnego DSa tym razem ma dać grającemu złudzenie 3D. Chodzi jednak o trochę inne 3D niż w przypadku np. filmów, bo sprawiające wrażenie zaglądania do pudełka. Dzięki temu nie musimy nosić okularów, a i efekt może być całkiem niezły. Jak wykorzystają to gry, przekonamy się zapewne na E3.

Brano pod uwagę tylko te produkcje, których pokazanie na E3 zostało zapowiedziane.

Paweł Płaza

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)