Najciekawsza gra 2019 będzie jeszcze lepsza. Disco Elysium z pełnym udźwiękowieniem dialogów!

Najciekawsza gra 2019 będzie jeszcze lepsza. Disco Elysium z pełnym udźwiękowieniem dialogów!

Disco Elysium
Disco Elysium
11.12.2020 03:34, aktualizacja: 02.03.2022 19:49

Mogłoby się wydawać, że rewelacyjnie przyjęte, innowacyjne, niezwykłe i zostające w pamięci "Disco Elysium" - niespodziewany hit zeszłego roku - nie może być jeszcze lepsze. A jednak. Jego twórcy zapowiedzieli właśnie nowe, znacznie usprawnione wydanie.

Nowe wydanie gry, zatytułowane "Disco Elysium: The Final Cut", będzie darmowym uaktualnieniem dla dotychczasowych właścicieli gry a także samodzielnym produktem. Najpierw, bo w marcu 2021, pojawi się na PC (Steam, GOG, Epic Games Store) oraz po raz pierwszy na konsole - PS4 i PS5. A wiosną 2021 trafi również na Switcha i Xboksa Series X i S.

I jakkolwiek trudno w to uwierzyć, to "Disco Elysium: The Final Cut" wprowadzi do gry pełne udźwiękowienie dialogów, co oznacza, muszę to podkreślić, bo wciąż z trudem przyjmuję to do wiadomości, nagranie przez aktorów wszystkich rozmów, odbywanych w grze.

Dlaczego trudno w to uwierzyć zrozumie każdy, kto grał w "Disco Elysium". To gra wprost przeładowana tekstem, trudno ją pod tym względem porównać do jakiejkolwiek innej, nawet biorąc pod uwagę klasyczne izometryczne RPG.

A jednocześnie pamiętając, jak świetne było szczątkowe aktorstwo, które znajdowało się w podstawowej wersji gry, trudno nie czekać z ekscytacją, by przekonać się, jak będzie ona wyglądać z pełnym udźwiękowieniem. Wspaniała wiadomość.

Poza dubbingiem do "Disco Elysium: The Final Cut" trafi również dodatkowa zawartość w postaci nowych zadań i obszarów do zbadania.

O rany.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)