Nail`d - dwa pierwsze wyścigi i reszta wrażeń

Nail`d - dwa pierwsze wyścigi i reszta wrażeń

marcindmjqtx
03.12.2010 19:53, aktualizacja: 07.01.2016 15:55

Europejska premiera konsolowej wersji Nail'd dopiero w lutym, ale nam udało dotrzeć do gry już teraz i nagrać dla Was dwa pierwsze wyścigi. Miłośnicy zręcznościowych wyścigów - baczność.

Polygamia.pl - Nail'd, pierwsze dwa wyścigi

Szczerze pisząc, quady same w sobie mocno mnie nudzą i gdy usłyszałem, że to właśnie na jeździe na nich, i na motocyklach, będzie polegała gra Techlandu poczułem lekki zawód. Po rozegraniu kilku wyścigów dochodzę do wniosku, że są one w tej grze zupełnie zbędne. Równie dobrze mogłyby być to kosmiczne poduszkowce. Nail'd nie ma nic wspólnego z rzeczywistością - liczy się tylko jazda przed siebie, wybór dobrego skrótu i nadzieja, że doleci się na drugi koniec przepaści.

Zapytacie się: Konrad, a co z grafiką? A ja odpowiem: nie wiem, nie widziałem, po prostu jechałem do przodu. Początkowe piaskowe etapy kojarzą się oczywiście z Motorstormem, ale jedzie się tak szybko, że trudno skupić się na otoczeniu. Kolejna są bardziej "leśne" i "tartakowate", a przez to jakoś bardziej mi się spodobały. To, że nie zwróciłem uwagi na grafikę Nail'd chyba najlepiej o całej grze świadczy - przykuwa uwagę na jeździe, nie dając czasu na podziwianie krajobrazu.

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie gry - dajcie znać, postaramy się na nie odpowiedzieć.

Konrad Hildebrand

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)