Nagle zacząłem niecierpliwie czekać na ścieżkę dźwiękową do Max Payne 3

Nagle zacząłem niecierpliwie czekać na ścieżkę dźwiękową do Max Payne 3

Nagle zacząłem niecierpliwie czekać na ścieżkę dźwiękową do Max Payne 3
marcindmjqtx
03.05.2012 12:05, aktualizacja: 05.01.2016 16:49

Nie zrozumcie mnie źle - zawsze wierzyłem, że muzyka w MP3 będzie znakomita (alarm: czerstwy żart językowy). Ale kiedy okazało się, że w całości odpowiada za nią zespół HEALTH, serce zaczęło mi bić jakoś żywiej.

Muszę przyznać, że, generalnie rzecz biorąc, to świetny pomysł - zatrudnienie jednej kapeli do nagrania ścieżki dźwiękowej. Dzięki temu ma się pewność, że będzie spójna i sama w sobie będzie coś warta, także w oderwaniu od gry. W świecie produkcji AAA nie zdarza się to tak często.

Rockstar wykonał o tyle interesujący ruch, że do nagrania muzyki do Max Payne 3 zaprosił naprawdę oryginalny zespół. HEALTH to kalifornijski kolektyw, w którego twórczości można usłyszeć echa noise rocka, dance punka czy tzw. "indie electroniki". Kilka bardziej znanych utworów (pierwszy - chyba mój ulubiony):

Ciekaw jestem jak poradzą sobie ze ścieżką dźwiękową do MP3.

Album do sprzedaży drogą cyfrową trafi 23 maja. 15 maja z kolei pojawi się tam singiel "TEARS", który ma zadanie promowanie płyty (i gry, rzecz jasna). Jak słusznie zauważył Doubler, jego fragmentu można posłuchać w poniższej reklamówce:

Dla przerażonych wizją słuchania "takiego hałasu" w MP3 - na ścieżce dźwiękowej pojawi się jeszcze utwór brazylijskiego rapera o pseudonimie Emicida, a w samej grze będzie też można usłyszeć coś więcej, niż tylko kompozycje HEALTH.

[via Rockstar]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)