Nadchodzi Mighty No. 9. Wszyscy fani Mega Mana powinni odkurzyć swoje konsole

Nadchodzi Mighty No. 9. Wszyscy fani Mega Mana powinni odkurzyć swoje konsole

Nadchodzi Mighty No. 9. Wszyscy fani Mega Mana powinni odkurzyć swoje konsole
marcindmjqtx
28.04.2015 19:18, aktualizacja: 05.01.2016 15:07

Poznaliśmy datę premiery oraz nowe szczegóły dotyczące gry Keijiego Inafune.

Nadchodzi solidna dawka klasycznej rozgrywki pod godłem Mega Mana. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Mighty No. 9 ukaże się 18 września. Nowy tytuł będzie klasykiem opartym o scrollowane 2D. Jak możemy przeczytać, ekipa stojąca za grą wykorzystała najlepsze elementy staroszkolnych 8 i 16-bitowych hitów.

Czekać nas będzie 12 zróżnicowanych poziomów bogatych w masę dodatkowych wyzwań. Śmiałkowie, którzy zdecydują się na tryb New Game Plus, będą mogli zakosztować prawdziwego wyzwania dzięki dwóm dodatkowym poziomom trudności. Czy muszę wspominać o możliwości wykręcania jak najlepszych czasów podczas starć z bossami? Tak, na to też możemy liczyć.

Na deser zostaje bogaty tryb wieloosobowy. Mighty No. 9 pozwoli na wspólne przechodzenie kampanii w trybie Race Battle, gdzie wraz z innym graczem odnajdziemy nowe bonusy, za sprawą których raz jeszcze zostaniemy zaskoczeni pomysłowością twórców. Jeżeli wciąż będzie nam mało, możemy spróbować sił w misjach kooperacyjnych, gdzie jako Beck i jego partner zajmiejmy się dziesiątkami przeciwników. Wszystko to przy użyciu zróżnicowanych mocy i umiejętności.

Przyjemnym smaczkiem jest także możliwość włączenia dobrze nam znanych 8-bitowych dźwięków w zastępstwie nowej warstwy audio. Nie jestem jednak pewien, kto zdecyduje się na taki zabieg, bo za nową muzykę odpowiadają m. in. uznani Manami Matsumae, Takeshi Tateishi czy Ippo Yamada.

Mighty No. 9 ukaże się na PS4, Xboksie One, PC (Windows, Mak, Linux), PS3, Xboksie 360, Wii U, PS Vicie i Nintendo 3DS. Ja nie mogę się już doczekać i nie mam żadnych obaw o formę Pana Inafune. A Wy?

[źródło: blog PlayStation]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)