Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Nadchodzi Mafia: Trilogy. 2K zajawia, ale nie zdradza szczegółów

Strona głównaNadchodzi Mafia: Trilogy. 2K zajawia, ale nie zdradza szczegółów
13.05.2020 16:06
Nadchodzi Mafia: Trilogy. 2K zajawia, ale nie zdradza szczegółów
bDIIakAC

Chociaż gracze już od dawna się domyślają, o co chodzi.

bDIIakzV

Jeszcze wczoraj Bartek pisał o tym, że 2K Games daje nam znak, że Mafia powraca. Nie wiadomo było jednak, czy chodzi o remastery starych części, czy wersję nową.

Natomiast dzisiaj... Nadal nie wiadomo. Mamy za to klimatyczny teaser Mafia: Trilogy, który informuje nas, że całą prawdę poznamy już 19 maja.

Mafia: Trilogy - Official Teaser

2K zaprasza też na stronę Mafia: Trilogy, na której prawe nic nie ma.

bDIIakzX

Czym może być trylogia? Cóż, doświadczenia z matematyką z poziomu klas 1-3 podpowiadają nam, że skoro do tej pory mieliśmy trzy części Mafii, to Trilogy będzie... tymi trzema częściami właśnie. Tylko w zremasterowanej wersji.

I to niestety wydaje się bardziej prawdopodobne od tego, że chodzi o Mafię 4. Nie dość, że świat coraz bardziej żyje nowymi wersjami starych gier, to jeszcze Mafia III (ze średnim wynikiem 62 na PC i 67/68 na XONE/PS4 na Meta) nie należała do tych najlepiej wspominanych.

Mafia 3 quality control

Być może lepiej będzie dla dobra ogółu, jeśli dostaniemy to, co lubimy. I pozbawioną tony błędów "trójkę". Tym bardziej że gdzieś na horyzoncie cały czas kołacze to GTA 6, które na długo zaspokoi nasz głód. Ale na oficjalne potwierdzenie poczekamy do 19 maja.

bDIIakAT