Nabijanie kroków w Pokémon Go bez power banka? Nareszcie możliwe

Szkoda, że po tak długim czasie. Dobrze, że przed premierą Let’s Go.

Nabijanie kroków w Pokémon Go bez power banka? Nareszcie możliwe
Adam Piechota

Oto „rewolucyjne” Adventure Sync, które Niantic zapowiedziało jakiś czas temu, a teraz z buta wpycha do wszystkich telefonów na świecie. Banalna sprawa - dzięki tej usłudze będziecie mogli „wysiadywać” jajka, zdobywać cukierki albo zwyczajnie pracować nad własnymi statystykami bez urządzenia Pokémon Go Plus. Wystarczy zdobyć piąty poziom doświadczenia, by dowolnie korzystać z Sync. Ot, można pójść na standardowy jesienny spacer z jakimś funeral doom metalem w słuchawkach, ewentualnie z podcastem, jeśli nie doceniacie idealnej muzyki na tę porę roku, i przy okazji zdobyć mnóstwo cuksów dla swojego pokeziomeczka. To rzecz, której bardzo potrzebowałem, by wrócić do zabawy w okolicach debiutu switchowych Pokémonów.

Obraz

Myślicie, że #nikogo? Wrzesień był najmocniejszym miesiącem aplikacji Niantic w tym roku - tylko w nim Go zarobiło ponad 84 miliony dolarów. Jesienny wzrost popularności - spowodowany najpewniej rychłą premierą stacjonarnej gry, która mobilny hit wykorzystywać będzie na kilka kreatywnych sposobów - doprowadził do pojawienia się czwartej generacji Pokémonów, a potrzebne wielu znużonym koniecznością targania ze sobą power banka Adventure Sync perfekcyjnie przygotowuje grunt pod przełomowy listopad. Ja wróciłem. Naprawdę, nie osądzajcie. I czekam na Let’s Go.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościpokemonandroid
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.