Na wrocławskich targach Hall of Games nie zabraknie esportu. Będzie StarCraft 2, DOTA 2, League of Legends i nie tylko

Na wrocławskich targach Hall of Games nie zabraknie esportu. Będzie StarCraft 2, DOTA 2, League of Legends i nie tylko
marcindmjqtx

06.11.2014 13:21, aktual.: 07.01.2016 15:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ledwo co zakończyło się PGA, a już szykują się kolejne targi gier, tym razem we Wrocławiu. Hall of Games odbędzie się już w następny weekend, 14-16 listopada. Nie zabraknie tam esportu.

Zacznijmy od gier Blizzarda. Przez całą sobotę i niedzielę na połączonej scenie bocznej trwać będą turnieje w StarCrafta 2 i Hearthstone. Eliminacje przeprowadzano od sierpnia w lidze Gaming Grounds, wzięło w nich udział ponad 140 graczy w przypadku SC2 i ponad 250 graczy w przypadku HS. Ostatecznie wyłoniono grupę, w której nie brakuje znanych nazwisko, by wspomnieć tylko o Nerchiu.

Pula nagród w turnieju StarCrafta wynosi 5000 zł. W turnieju Hearthstone - 2000 zł.

Z kolei w turnieju League of Legends pula wyniesie 5000 zł, a weźmie w nim udział 8 zespołów wyłonionych spośród 64, które wzięły udział w eliminacjach.

Również 5000 zł jest do rozdania w turnieju w DOTA 2, tam zagra jednak 6 drużyn wyłonionych spośród 32.

Za bardzo pecetowo? Będzie też Tekken TAG Torunament, gra wybrana przez samych graczy na profilu facebookowym Hall of Games. Pula nagród wyniesie 1000 zł. Na turniej zaproszono 16 najlepszych graczy z całej Polski, a kolejne 16 miejsc zarezerwowano dla osób odwiedzających targi.

Otwarty turniej odbędzie się także w FIFA 14 - tu przewidziano tylko nagrody rzeczowe. Szykujcie się na sobotę i niedzielę, bo wtedy odbędą się zmagania. Z kolei w piątek i w sobotę będzie można zmierzyć się z innymi w Forzę Motorsport 5. W niedzielę nastąpi zmiana i gracze będą rywalizować w Forzę Horizon 2.

Więcej na temat samych targów można przeczytać tutaj.

[Źródło: informacja prasowa]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)