Na Total War: Three Kingdoms jeszcze sobie poczekamy...

Na Total War: Three Kingdoms jeszcze sobie poczekamy...

Na Total War: Three Kingdoms jeszcze sobie poczekamy...
Krzysztof Kempski
11.02.2019 18:09

Opóźnienie gry nie wpłynie jednak na premierę nowego DLC do Warhammera II.

Nie mamy niestety dobrych wieści dla fanów serii Total War. Jej najnowsza odsłona zatytułowana Three Kingdoms zaliczy niestety dość spore opóźnienie. Na grę trzeba będzie poczekać aż do 23 maja 2019 roku. Twórcy uznali po prostu, że nie będą w stanie dostarczyć dopracowanego tytułu w zadeklarowanym początkowo terminie. Gra miała ukazać się ostatecznie 7 marca, po pierwszej obsuwie - pierwotnie premiera miała mieć miejsce jeszcze pod koniec 2018 roku.

Total War: Three Kingdoms Announcement Cinematic Trailer

Decyzja ta może być podyktowana gromami, jakie spadały często na tytuły z serii Total War z powodu ich niedopracowania w dniu premiery. Tym razem twórcy postanowili dać sobie więcej czasu, o czym poinformował Rob Bartholomew z Creative Assembly. I dobrze, bo jeżeli miałaby czekać nas powtórka z Rome II, lepiej jeszcze trochę zaczekać. Będzie zaś do tego czasu co robić, bo twórcy zapowiedzieli też, że planowane kolejne DLC do Total War: Warhammer II ukaże się zgodnie z planem (czyli aktualnie przed premierą Three Kingdoms).

Co ów dodatek będzie zawierał? Tego studio niestety nie zdążyło jeszcze ujawnić. Teorie fanów są takie, że DLC przypominać będzie dodatek The Queen and the Crone, ale skupi się przede wszystkim na frakcjach jaszczuroludzi i skavenów. Obie armie mają otrzymać nowych lordów. Więcej informacji na ten temat możemy spodziewać się wkrótce.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)