Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Na tegorocznym The Game Awards zobaczymy 10 nowych projektów

Strona głównaNa tegorocznym The Game Awards zobaczymy 10 nowych projektów
06.12.2019 10:14
Na tegorocznym The Game Awards zobaczymy 10 nowych projektów
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka
bDBtxsYC

Geoff Keighley podgrzewa atmosferę przed zbliżającymi się growymi Oscarami.

bDBtxsXV

Wczoraj wieczorem Geoff Keighley, organizator i główny prowadzący gali The Game Awards, zorganizował na Redditcie AMA (Ask Me Anything), w którym odpowiadał na pytania graczy. Oprócz posądzeń o faworyzowanie Death Stranding (gra otrzymała dziesięć nominacji w tym do nagrody za grę roku), do których jeszcze wrócimy, były dziennikarz zdradził co nieco na temat zapowiedzi i zwiastunów zarówno nowych, jak i już wcześniej ogłoszonych tytułów. Praktycznie od początku The Game Awards było okazją do zaprezentowania jakiegoś ekscytującego trailera – w końcu oczy całego growego światka przez te kilka godzin są zwrócone właśnie w tamtym kierunku.

Tym razem będzie podobnie, a Keighley wspomniał o około dziesięciu nowych projektach:

Oczywiście brak jakichkolwiek konkretów, ale na pytanie dotyczące Elden Ring, nowej gry od From Software tworzonej wspólnie z George’m R. R. Martinem, Keighley nie odpowiedział nic, więc rzecz jasna Internet uznał, że coś musi być na rzeczy. Oficjalne i jak na razie jedyne materiały na temat tej produkcji pojawiły się podczas E3, a było to prawie pół roku temu. Są to jednak tylko plotki, więc tak naprawdę nikt nic nie wie.

325344204517947356

Gala The Game Awards odbędzie się 12 grudnia, a jeśli nie znacie nominowanych lub chcielibyście zagłosować, to odsyłam Was do tego wpisu.

bDBtxsXX

Bartek Witoszka

bDBtxsYT