Na święta gry od EA na PSN taniej

Strona głównaNa święta gry od EA na PSN taniej
19.12.2009 14:56
Na święta gry od EA na PSN taniej
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Z okazji świąt Electronic Arts obniżyło ceny swoich gier na PSN. Taniej można kupić między innymi - Battlefield 1943, dodatek Commander's Challenge do Red Alerta czy 3 on 3 NHL Arcade. Pełną lista gier i rozszerzeń wraz z nowymi, niższymi cenami znajdziecie w rozszerzeniu.

bETZsjFh

Promocja obowiązuje od 18 grudnia do 7 stycznia.

Świąteczna wyprzedaż produktów EA na PlayStation Store

Wybrane gry Electronic Arts są już teraz dostępne w promocyjnych cenach.

bETZsjFj

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku przygotowaliśmy specjalną promocję dla wszystkich posiadaczy konsoli PlayStation 3. Otóż w dniach od 18 grudnia do 7 stycznia każdy, kto zaloguje się do sklepu PlayStation Store może zakupić wybrane produkty Electronic Arts po obniżonej cenie. Rabaty sięgają nawet 50%!

Niezwykle popularną strzelaninę pt. Battlefield 1943 można kupić teraz już za 29 zł, więc jest to prawdziwa gratka dla fanów amerykańsko-japońskich zmagań na Pacyfiku z okresu II wojny światowej. Z kolei już za 24 zł miłośnicy gier strategicznych mogą stać się posiadaczami Commander's Challenge - specjalnego zestawu misji w świecie Command & Conquer Red Alert 3 (Commander's Challenge nie wymaga jednak tej gry do działania). Natomiast tylko 14 zł trzeba zapłacić za efektowną hokejową grę zręcznościową o nazwie 3 on 3 NHL Arcade.

W naszej świątecznej promocji mamy jeszcze liczne rozszerzenia do takich gier, jak Ojciec chrzestny II, Fight Night Round 4, skate 2 i Dead Space . Ponadto posiadacze konsoli PSP (PlayStation Portable) mogą w dniach od 17 grudnia do 7 stycznia kupić poprzez PlayStation Store grę EA Replay lub Def Jam Fight For NY : The Takeover za jedyne 36 zł.

327139339149072426
Udostępnij:
bETZsjFt
Komentarze (0)
bETZsjGf