Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

“Na skrzydłach” doczeka się swojej cyfrowej wersji

Strona główna“Na skrzydłach” doczeka się swojej cyfrowej wersji
20.03.2020 17:30
“Na skrzydłach” doczeka się swojej cyfrowej wersji“Na skrzydłach” doczeka się swojej cyfrowej wersji
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka
bDzTSvQm

Ptaki ewidentnie wyczuły już wiosnę i wlecą zarówno do Steama, jak i eShopu.

bDzTSvPF

Ekspertem od planszówek jest co prawda Aśka i ona pewnie o Wingspan (w Polsce znana pod nazwą “Na skrzydłach) opowiedziałaby Wam coś więcej, ale dzięki temu, że wpis przygotowuje laik to od razu przejdziemy do rzeczy.

Poznańskie studio Monster Couch (odpowiadają między innymi za Die for Valhalla) ogłosiło w wakacje zeszłego roku, że nabyło licencja na przygotowanie cyfrowej wersji gry. Jej założenia mają nie różnić się w dużym stopniu od tego, co znamy z oryginału – dalej będziemy mieli do czynienia z hybrydą karcianki i planszówki przeznaczonej od 1 do 5 graczy, gdzie celem jest zadbanie o rezerwat przyrody i jego mieszkańców. W tym przypadku chodzi rzecz jasna o ptaki.

bDzTSvPH

W trakcie każdej z tur gracze będą mogli zdecydować, czy wyślą któregoś z władców przestworzy na polowanie lub odeślą do wysiadywania jaj. Gra w dość wierny sposób oddaje zachowanie poszczególnych gatunków w przyrodzie, dlatego “jastrzębie polują, pelikany łowią, a gęsi tworzą stada” – jak czytamy w opisie gry na Steamie.

325321133614643164

Bartek Witoszka

bDzTSvQD