Na konferencji w Japonii Sony pokazało sporo gier na PS4 i Vitę. Yakuza, Deep Down, nowa gra Sudy 51...

Strona głównaNa konferencji w Japonii Sony pokazało sporo gier na PS4 i Vitę. Yakuza, Deep Down, nowa gra Sudy 51...
09.09.2013 10:15
Na konferencji w Japonii Sony pokazało sporo gier na PS4 i Vitę. Yakuza, Deep Down, nowa gra Sudy 51...
bDThNSlO

Podczas swojej japońskiej konferencji prasowej, Sony zapowiedziało i pokazało sporo gier, które zmierzają na systemy tej firmy (niektóre tylko w Japonii). Tutaj znajdziecie je wszystkie.

bDThNSlh

Deep Down - wreszcie dowiedzieliśmy się więcej na temat tej produkcji. Będzie dziać się w Nowym Jorku, w 2094 roku. Będą tam... smoki, a gracze będą zbierać wspomnienia w podziemiach. Losowo generowanych. Ta sieciowa gra trafi tylko na PS4.

Lily Bergamo to nowa gra Grasshopper Manufacture, studia słynnego Sudy51. Tym razem na PS4. Premiera w 2014 roku.

Natural Selection to z kolei RPG z elementami strategicznymi od Kadokawa Games, osadzone w świecie fantasy. Przygotowywane jest jest na PS3, PS4 i Vitę.

bDThNSlj

Soul Sacrifice Delta to dodatek do wydanego już w tym roku Soul Sacrifice, który ukaże się w formie rozbudowanej wersji podstawowej gry. Nowi przeciwnicy, nowe przedmioty, nowe miejscówki. W Japonii gra ukaże się w marcu przyszłego roku.

Phantasy Star Nova to kolejna odsłona popularnej w Japonii serii RPG, tym razem przeznaczona na Vitę. W Japonii ma ukazać się w 2014 roku. Pozwoli na granie zarówno samemu, jak i w maksymalnie cztery osoby w kooperacji. Osadzona ma być w tym samym świecie co Phantasy Star Online 2, które, swoją drogą, jeszcze nie zostało wydane poza Krajem Kwitnącej Wiśni. Nie wiadomo, jak będzie z Novą.

Yakuza Restoration została zapowiedziana już jakiś czas temu, ale teraz potwierdzono, że trafi i na PS4, i na PS3, i na Vitę. W Japonii ukaże się 22 lutego 2014 r., akurat na tamtejszą premierę nowej konsoli Sony.

Guilty Gear Xrd Sign - jak ujawniono, kolejna część popularnej serii bijatyk pojawi się nie tylko na PS3, ale także na PS4. Premiera w przyszłym roku.

bDThNSlp

[źródło: konferencja Sony]

Tomasz Kutera

326934184281790506
bDThNSmf