Na jakim komputerze działało demo Cyberpunka 2077?

CD Projekt Red ujawnia specyfikację.

Na jakim komputerze działało demo Cyberpunka 2077?

Tworzony przez CD Projekt Red Cyberpunk 2077 wyrasta na jedno z najważniejszych wydarzeń tegorocznego E3. Studio pokazało nie tylko efektowny trailer, ale i solidny fragment rozgrywki. Ten niestety mogli zobaczyć tylko wybrani za zamkniętymi drzwiami.

Ci, którym się to udało, podkreślali między innymi to, że choć gra prezentowała się świetnie, to jednocześnie sprawiała czegoś rzeczywistego, w co faktycznie można już teraz zagrać. Prezentacja nie miała tego irytującego posmaku prerenderowanego filmiku, udającego gameplay. Pozwala to wierzyć, że CD Projektowi Red do ukończenia produkcji jest bliżej niż dalej.

Cyberpunk 2077 – Official E3 2018 Trailer

Teraz CD Projekt jeszcze bardziej podkreśla to wrażenie podając pełną specyfikację peceta, na którym działało demo na E3. Jest temu oczywiście bardzo daleko do wymagań sprzętowych gry, ale jeżeli chcecie wiedzieć, jaki pecet jest potrzebny, żeby uruchomić Cyberpunka 2077 w jego aktualnym kształcie, to taki:

  • Procesor Intel i7-8700K 3,70Ghz
  • Płyta główna Asus ROG Strix Z370-I Gaming
  • RAM – G.SKILL Ripjaws V, 2X16GB, 3000Mhz, CL15
  • Karta graficzna – NVIDIA GeForce GTX1080Ti
  • Dysk SSD – Samsung 960 PRO 512GB M.2 PCIe
  • Zasilacz – Corsair SF600 600W

Dominik Gąska

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (10)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.