Na Hall of Games nie zabraknie warsztatów dla cosplayerów

Na Hall of Games nie zabraknie warsztatów dla cosplayerów

Na Hall of Games nie zabraknie warsztatów dla cosplayerów
marcindmjqtx
10.11.2014 16:00, aktualizacja: 07.01.2016 15:42

Jeśli ktoś jest ciekawy, jak powstają te kosmiczne stroje rodzimych cosplayerów, będzie mógł się dowiedzieć we Wrocławiu.

Warsztaty na Hall of Games poprowadzi Shappi, której stroje są iście kosmiczne, więc do tego zadania nadaje się jak mało kto. W trakcie zajęć przewiduje dużo atrakcji:

Podczas Hall of Games chciałabym pokazać uczestnikom nie tylko jak wykonać elementy stroju czy dzielić się przydatnymi trikami, ale również przybliżyć kulturę cosplayu tak w Polsce jak i za granicą. Nie zabraknie też śmiesznych konkursów, dzięki którym młodsi i starsi adepci tej tajemnej sztuki będą mogli dobrze się bawić i integrować. Będzie można nauczyć się przede wszystkim tego, jak się wykonuje i maluje zbroję - element, który wielu cosplayerom sprawia problem. Nie zabraknie opowieści ze światowych imprez cosplayowych i przybliżenia tego zjawiska osobom, które na co dzień nie siedzą w temacie. My również wpadniemy zobaczyć, jak powstają kostiumy, a także pogadać z Shappi - jeśli wszystko dobrze pójdzie, w weekend zobaczycie nasz wywiad.

Marcin Kosman

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)