Na GOG-u znajdziemy 80-procentowe zniżki na zestawy gier

Na GOG‑u znajdziemy 80‑procentowe zniżki na zestawy gier

Na GOG-u znajdziemy 80-procentowe zniżki na zestawy gier
marcindmjqtx
14.04.2015 17:33, aktualizacja: 05.01.2016 15:07

Co powiecie na pakiet 10 kultowych cRPG-ów w świecie D&D za 20 euro?

Tower Bundle Promo to bardzo ciekawa i korzystna dla graczy inicjatywa GOG.com, w której przeceniane są zestawy dobranych tematycznie gier. Aktualnie mamy do dyspozycji m.in. Broken Sword Saga z wszystkimi częściami Broken Sword (75% zniżki) czy horrorowe S#&%, My Pants! bogate w Penumbra Collection, Amnesia: The Dark Descent i Outlasta (80% zniżki).

Brzmi dobrze? To dopiero początek - dostępny jest też choćby Hasbro D&D Immortals z dylogiami Neverwinter Nights, Baldur's Gate czy Icewind Dale (łącznie 10 cRPG-owymi klasykami przecenionymi o 80%) albo Lucasfilm Adventures z trzema kultowymi przygodówkami (Indiana Jones and The Fate of Atlantis, The Secret of Monkey Island: Special Edition, Sam & Max Hit The Road) tańszymi o 70%.

Następne "piętra" tytułowej wieży pojawiają się co 24 godziny - są to po prostu kolejne zestawy gier. Należy podkreślić, że poprzednie oferty nie znikają wraz z pojawieniem się nowych, więc niezdecydowani mają czas, by zastanowić się, czy skorzystać z danej okazji. Promocja potrwa do 19 kwietnia. Organizatorzy akcji zapowiadają, że to jeszcze nie wszystko, a za całym Tower Bundle Promo kryje się jakaś tajemnica i zagadkowa oferta ostateczna.

Aktualne promocje sprawdzicie na stronie głównej GOG-a. Zdecydowanie warto.

[źródło: GOG.com]

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)